uzaicini

PIETEIKTIES JAUNUMIEM

ZIEDOT TIEŠSAISTĒ

Summa Tooltip € 25.00
€ 50.00
€ 100.00
€ 250.00

This Browser is not good enough to show HTML5 canvas. Switch to a better browser (Chrome, Firefox, IE9, Safari etc) to view the contect of this module properly

TRANSLATE PAGE

Latvian English German Icelandic Norwegian Portuguese Russian Spanish

Seminārs "Autisma izpratne. Kā praktiski pielietot zināšanas?"

2013. gada 9. un 10. maijā Baltijas psiholoģijas un menedžmenta augstskolā, Lomonosova ielā 1/4, Rīgā no plkst. 15:00 līdz 20:00 notiks autisma centra direktores Jekaterīnas Menj (Krievija) vadītais seminārs „Autisma izpratne. Kā praktiski pielietot zināšanas?”

Semināra mērķis -  iepazīstināt ar autisma specifiku un pastāstīt par veidiem, kā praktiski palīdzēt bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem ar autiskā spektra traucējumiem ikdienā, tai skaitā par ABA (Applied Behavior Analysis).

Semināra galvenās tēmas:

  • Korekcijas sistēmas ceļš;
  • Korekcijas veidi un izglītība;
  • Ja bērns ar autismu nerunā;
  • Diagnostika un apmācība;
  • Strukturētas apmācības metodes;
  • Uzvedības traucējumu diagnostika;
  • Citi jautājumi.

Semināra dalībnieku profils:
Uz semināru aicināti pedagogi, speciālisti (logopēdi, rehabilitologi, mūzikas un kustības terapeiti, utt.), personīgie asistenti, ārsti, bērnu vecāki.
Semināra valoda: krievu

Sīkāk par semināra autori:
Jekaterīna Menj - žurnāliste, redaktore, Autisma centra direktore, līdzdibinātāja palīdzības fondam «Выход», kas nodarbojas ar autisma problēmu risināšanu Krievijā, "Biomedicīnas autisma pētniecības centrs" idejas autore, Maskavas starptautiskās zinātniski praktiskās konferences "Autisms: izaicinājumi un risinājumi" eksperts un organizācijas komitejas pārstāve.

Pieteikšanās: līdz 8. maijam
Semināra maksa: 5 LVL — par 1 dienu, 10 LVL par 2 dienām.
Samaksa ar pārskaitījumu.

Dalība maksātājiem, kas samaksājuši pēc 8.05 - tikai uzrādot kvīti vai bankas maksājuma uzdevuma izdruku!

Kontakti: Pieteikšanās pa tālruni: 28246679 vai elektroniski: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

Facebook

Twitter

YouTube