uzaicini

PIETEIKTIES JAUNUMIEM

ZIEDOT TIEŠSAISTĒ

Summa Tooltip € 25.00
€ 50.00
€ 100.00
€ 250.00

This Browser is not good enough to show HTML5 canvas. Switch to a better browser (Chrome, Firefox, IE9, Safari etc) to view the contect of this module properly

TRANSLATE PAGE

Latvian English German Icelandic Norwegian Portuguese Russian Spanish

Lekcija pedagogiem un vecākiem Bauskā

20. maijā plkst 17:00 speciālajā pirmsskolas izglītības iestādē "Saulespuķe" notiks nākamais autisma tēmai veltītais pasākums Bauskā "Pasaule ar autiska bērna acīm". Lektore Zane Kronberga. Ja kāds plāno braukt arī no Rīgas, droši piesakieties, lai varam braukt ar vienu transportu.

 

1. jūnijā no 10.00 - 17.00 Latvijas autisma centrs  piedāvā semināru speciālistiem par trīs pasaulē pazīstamākajām metodēm autisma terapijā: PECS, TEACCH un ABA.

Dalības maksa 15 Ls (studentiem un Latvijas Autisma apvienības biedriem 10 Ls). Sīkāka informācija un pieteikšanās: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai pa tālruni 28372355.

 

Maijā esam uzsākuši akciju -  pirmie desmit cilvēki, kuri www.autisms.lv forumā publicēs 3 jautājumus un sniegs 10 atbildes vai komentārus citās tēmās, saņems dāvanā vienu no grāmatām  "10 lietas kas jazina par bērniem ar autismu"  vai "Bērni, kuriem ir autisms un Aspergera sindroms". Ja Jūsu rīcībā jau ir šīs grāmatas, tās noteikti noderēs blakus esošajiem kā labs resurss tēmu izzināšanai.
ja ir kādi ierosinājumi foruma un mājaslapas darbības uzlabošanai vai esiet ar mieru nākt palīgā, dodiet ziņu!
Veiksmes!

Tāpat esam saņēmuši lūgumu no vienas komunikācijas zinātņu studentes aizpildīt šo anketu:
http://webanketa.com/forms/6gwk0d9n5xh6acv271j3js0/
Lūdzam veltīt nedaudz laika, lai arī mēs kā biedrība varam saprast, kā palīdzēt Jums Jūsu ceļā.

Facebook

Twitter

YouTube