uzaicini

PIETEIKTIES JAUNUMIEM

NOTIKUMU KALENDĀRS

Nav notikumu

ZIEDOT TIEŠSAISTĒ

Summa Tooltip € 25.00
€ 50.00
€ 100.00
€ 250.00

This Browser is not good enough to show HTML5 canvas. Switch to a better browser (Chrome, Firefox, IE9, Safari etc) to view the contect of this module properly

TRANSLATE PAGE

Latvian English German Icelandic Norwegian Portuguese Russian Spanish

Darbnīca vecākiem un pedagogiem "Attiecības ar klasesbiedriem skolā" un turpmākie pasākumi

Atgādinām, ka sestdien, 25. maijā LAA telpās Torņa ielā 4, 1B-202 no plkst 11:00-15:00 notiks tradicionālās ikmēneša darbnīcas vecākiem un pedagogiem. Šī mēneša tēma: "Attiecības ar klasesbiedriem skolā". Runāsim par taktiskiem un praktiskiem knifiem, kā risināt dažādus jautājumus, kas saistīti ar iekļaušanos kolektīvā, draugu izvēli, attiecību veidošanu ar klasesbiedriem dažādos vecumposmos, konfliktu risināšanu, kaitināšanas un vardarbības novēršanu, kā arī klasesbiedru informēšanu par autisma jautājumiem. Skarsim arī daudzus citus bērniem ar AST, viņu vecākiem, pedagogiem un skolas atbalsta personālam nozīmīgus jautājumus. Sūtot pieteikumu, droši rakstietsavus jautājumus, jo tēma ir komplicēta un daudzimensionāla. Aicinām ņemt līdzi cienastiņu.

Joprojām aicinām Jūs aizpildīt aptaujas anketas par LAA ārējās komunikācijas jautājumiem ŠEIT.

Kaut vasara ir atpūtas laiks, tā vienlaikus ir arī gatavošanās jauniem posmiem rudenī bērnudārzos, skolās, karjerā, u.c. Tāpēc LAA īpaši šovasar atpūsties neplāno, un mums padomā vēl vairākas labas ziņas tuvākajiem. Par to sīkāk - nākamajās ziņās.

Facebook

Twitter

YouTube