uzaicini

PIETEIKTIES JAUNUMIEM

ZIEDOT TIEŠSAISTĒ

Summa Tooltip € 25.00
€ 50.00
€ 100.00
€ 250.00

This Browser is not good enough to show HTML5 canvas. Switch to a better browser (Chrome, Firefox, IE9, Safari etc) to view the contect of this module properly

TRANSLATE PAGE

Latvian English German Icelandic Norwegian Portuguese Russian Spanish

LAA jaunumi un tuvākie notikumi maijā - jūnijā

28.jūnijā, piektdien, no 14:00-17:00 biedrības Latvijas Autisma apvienība telpās Torņa ielā 4, 1B-202 notiks lekcija vecākiem, sociālajiem darbiniekiem un citiem speciālistiem "Domāšanas teorija, jeb Theory of mind".

Kā domā bērni un pieaugušie ar autiskā spektra traucējumiem. Ietekme uz ikdienas dzīvi un sociālo adaptāciju.

Šī lekcija būs īpaši saistoša pirmsskolas un sākumskolu pedagogiem un vecākiem, kuriem ir bērni  līdz 9 gadu vecumam.

 

 

14. jūnijā, piektdien, no 14:00-17:00 notika ievadlekcija "Pasaule ar autiska cilvēka acīm". Tēmas: - Kas ir autisms; - Kā domā cilvēki ar autiskā spektra traucējumiem; - Sensorās vajadzības; - Sociālās prasmes un uzvedība; - Svarīgākie sadarbības principi ar bērniem un pieaugušajiem ar autiskā spektra traucējumiem.

Šīs divas pirmās nodarbības aizsāks lekciju ciklu "Saprast autismu, saprast pasauli, saprast sevi". Tas veidots sadarbībā ar Rīgas Domes Labklājības departamentu. Tas būs lekciju cikls vecākiem, sociālajiem darbiniekiem, un sevī ietvers gan informatīvo atbalstu par dažādām ar autismu saistītām tēmām, gan sniegs emocionālo atbalstu, gan praktisku atbalstu vecākiem un speciālistiem darbā ar cilvēkiem ar autiskā spektra traucējumiem.
Šie pasākumi notiks biedrības Latvijas Autisma apvienība telpās Torņa ielā 4, 1B-202.

29. jūnijā būs nākamais vecāku un pedagogu atbalsta pasākums Bauskā. Tēma "Mazas lietas, kas palīdzēs sadarboties ar bērniem ar autiskā spektra traucējumiem".

 

4.jūnijā no plkst. 16.00 līdz 18.00 biedrības Latvijas Autisma asociācija telpās Torņa ielā 4, 1B-202 notiks tikšanās ar Rīgas domes Labklājības departamenta sociālo pakalpojumu administrēšanas nodaļas ģimenēm ar bērniem sektora galveno speciālisti Sarmīti Gropi.
Tikšanās mērķis: sniegt informāciju par sociālā atbalsta sistēmu ģimenēm ar bērniem Rīgas pašvaldībā.
Tikšanās laikā tiks apskatīti sekojošas tēmas:
1. sociālie pakalpojumi ģimenēm ar bērniem;
2. sociālie pakalpojumi ģimenēm, kurās aug bērni ar funkcionāliem traucējumiem;
3. sociālo pakalpojumu piešķiršanas kārtība;
4. citas aktualitātes.
Lūdzu sagatavot aktuālākos jautājumus par minētajām tēmām un iesūtīt tos līdz 2013.gada 3.jūnijam pa e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. !

 

 

Tāpat līdz Jāņiem biedrības telpās būs iespējas arī izmēģināt smilšu zīmēšanas galdu "Sandbox Story". Tā ir speciālas konstrukcijas koka kaste ar iebūvētu LED apgaismojumu, stikla virsmu un dabīgajām Latvijas smiltīm, uz kura ar dažādām pirkstu un rokas kustībām iespējams veidot zīmējumus, vilkt dažādus siluetus un formas. Šie galdi ir piemēroti bērniem un pieaugušajiem ar autiskā spektra traucējumiem, lai attīstītu koordināciju un motoriku un sensorās maņas, kā arī tas ir lielisks instruments, lai nomierinātos.

Facebook

Twitter

YouTube