uzaicini

PIETEIKTIES JAUNUMIEM

NOTIKUMU KALENDĀRS

Nav notikumu

ZIEDOT TIEŠSAISTĒ

Summa Tooltip € 25.00
€ 50.00
€ 100.00
€ 250.00

This Browser is not good enough to show HTML5 canvas. Switch to a better browser (Chrome, Firefox, IE9, Safari etc) to view the contect of this module properly

TRANSLATE PAGE

Latvian English German Icelandic Norwegian Portuguese Russian Spanish

LAA plānotie notikumi augustā


Plānoto pasākumu saraksts augustam biedrībā "Latvijas Autisma apvienība". Visi zemāk minētie pasākumi notiks biedrības "Latvijas Autisma apvienība" telpās Rīgā, Torņa ielā 4, 1B-202 un ieeja visos pasākumos ir bez maksas (bet noteikti atsūtiet pieteikumu, lai varam iekārtot telpas atbilstoši paredzamajam dalībnieku skaitam). Droši ņemiet līdzi groziņus.
Tiem, kas jau ir pieteikušies uz kādiem pasākumiem, vēršu Jūsu uzmanību, ka vairākiem no tiem ir mainījušies datumi.

Pirmdien, 5. augustā, biedrības Latvijas Autisma asociācija telpās Torņa ielā 4, 1b-202, plkst. 17:00-20:00 notiks lekcija "Atbalsta sniegšana pirmsskolas vecuma bērniem ar autisma iezīmēm no 1,5 gadu vecuma".
Saturs:
- agrīnās diagnosticēšanas nozīme;
- kas jāzina vecākiem un kas jāzina pedagogiem bērnudārzā;
- taktiskas un praktiskas lietas pirmsskolas vides organizēšanā;
- Jūsu jautājumi.
Lektore: Stella Mutule.

Piektdien, 9. augustā, plkst. 14:00-17:00 notiks lekcija "Dzīve savā ķermenī".
Saturs - pašaprūpes aktivitātes dažāda vecuma bērniem un jauniešiem ar autiskā spektra traucējumiem - kā uzsākt, kā trenēt, kā vizīt pašaprūpes aktivitātes: ģērbšanos, ēšanu, mazgāšanos, tualetes lietošanu un citas iemaņas.
Šī lekcija paredzēta vecākiem un aprūpē iesaistītajām personām, kā arī sociālajiem darbiniekiem, kuri konsultē ģimenes.
Šī lekcija notiek sadarbībā ar Rīgas Domes Labklājības departamentu.
Pieteikšanās: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. , sīkāka informācija pa tālruni 29454011.

Pirmdien, 12. augustā, plkst. 17:00-20:00 tikšanās ar pedagoģi Lolitu Dibaninu, kura Londonā strādā kā skolotāja palīgs speciālā skolā bērniem ar autiskā spektra traucējumiem. Tēma - praktiskas darba metodes.

Piektdien, 16. augustā, plkst. 14:00-17:00 notiks resursu pasākums vecākiem, kura ietvaros dalīsimies pieredzē un kontaktos, lai apzinātu labākos speciālistus un atbalsta punktus problēmjautājumu risināšanai, talantu attīstīšanai, izglītībai, sportam un brīvajam laikam visā Latvijā autisma jomā. Tāpat kā pagājušajā gadā - kontaktu apmaiņa notiks tikai starp dalībniekiem, kuri apmeklēs pasākumu.

Pirmdien, 19. augustā, plkst. 17:00-20:00 seminārs par ABA metodi KRIEVU valodā.

Piektdien, 23.augustā, 14:00-17:00 lekcija "Mācību jautājumi bērniem un jauniešiem ar autiskā spektra traucējumiem".

Pirmdien, 26. augustā, 17:00-20:00 seminārs par ABA metodi latviešu valodā.
Tāpat ar septembri plānotas slēgtās vecaku atbalsta grupas par ABA metožu integrāciju, kur dalīties pieredzē, jautājumos, praktisko situāciju analīzē. Ja Jums ir interese, sīkāk par tām uzzināsiet augusta semināros un aicinām pieteikties savlaicīgi, jo grupās būs ne vairāk par 10-12 cilvēkiem. Grupas būs bezmaksas.

Piektdien, 30. augustā, 14:00-17:00 - jautājumu/atbilžu pēcpusdiena vecākiem, pedagogiem, speciālistiem - Pārejas posmi un pārmaiņu vadība bērniem un jauniešiem ar AST.

Ja Jums kādi paliek pāri spilveni, droši nesiet uz biedrību - tie noderēs bērnu un pieaugušo pasākumiem rudenī. Tāpat aicinām nest audumus, dzijas, šņores, filcu un citus materiālus, kas varētu noderēt šo spilvenu apdarināšanai un sensorai stimulācijai - oktobrī plānojam aicināt Jūs uz spilvenu darbnīcu :).

Facebook

Twitter

YouTube