uzaicini

PIETEIKTIES JAUNUMIEM

NOTIKUMU KALENDĀRS

Nav notikumu

ZIEDOT TIEŠSAISTĒ

Summa Tooltip € 25.00
€ 50.00
€ 100.00
€ 250.00

This Browser is not good enough to show HTML5 canvas. Switch to a better browser (Chrome, Firefox, IE9, Safari etc) to view the contect of this module properly

TRANSLATE PAGE

Latvian English German Icelandic Norwegian Portuguese Russian Spanish

Koncerts "Satikšanās mūzikā 2013"

20130809_dzive_sava_kermeni

Ar prieku un lepnumu jau trešo gadu Pāvula Jurjāna mūzikas skola Baložu ielā 24 rīko dienas aktivitātes bērniem ar īpašām vajadzībām "Satikšanās mūzikā 2013".

Šogad četrās skanīgās un radošās dienās no 12. Līdz 15.augustam jaunajiem, talantīgajiem māksliniekiem būs iespēja izpausties gan mūzikas, gan vizuālās mākslas nodarbībās. Dalībnieki no Pāvula Jurjāna mūzikas skolas un Ventspils atbalsta centra ģimenēm un bērniem ar īpašām vajadzībām Cimdiņš dziedās, spēlēs un darbosies dažādos ansambļu sastāvos. Mākslas darbnīcās zīmēs, veidos, apgleznos māla svilpītes, veidos dekorus noslēguma koncertam. Dalībniekiem būs iespēja apmeklēt Brīvdabas muzeju, iet rotaļās ar dakteriem Klauniem. Pedagogu pulkā aicināti skolas pasniedzēji Liene Denisjuka, Andris Jansons, kā arī Stokholmā dzīvojošā Anna Petraškeviča. Asistentu darbā ar pateicību uzņemsim studentus no Rīgas Stradiņa universitātes un Liepājas universitātes. Mākslas klasi vadīs Anda Kolosova.

15.augustā pl.17.00 Pāvula Jurjāna mūzikas skolas estrādē Baložu ielā 24 notiks dienas aktivitāšu dalībnieku, mācībspēku un asistentu koncerts, kura laikā būs apskatāmi mākslas darbnīcā tapušie darbi.

Laipni aicinām visus līdzi just, atbalstīt un muzicēt kopā!

Facebook

Twitter

YouTube