uzaicini

PIETEIKTIES JAUNUMIEM

ZIEDOT TIEŠSAISTĒ

Summa Tooltip € 25.00
€ 50.00
€ 100.00
€ 250.00

This Browser is not good enough to show HTML5 canvas. Switch to a better browser (Chrome, Firefox, IE9, Safari etc) to view the contect of this module properly

TRANSLATE PAGE

Latvian English German Icelandic Norwegian Portuguese Russian Spanish

Šodien, 30.augustā - jautājumu un atbilžu pēcpusdiena

20130906_macisana

Šodien, 30.augustā plkst.14:00-17:00 notiks jautājumu un atbilžu pēcpusdiena vecākiem, pedagogiem, sociālajiem darbiniekiem, un citiem interesentiem. Priecāsimies tikties, lai izrunātu aktualitātes un saplānotu rudens aktivitātes.

Piektdien, 6.septembrī plkst. 14:00-17:00 biedrības telpās Torņa ielā 4, 1B-202 notiks aizraujoša Zanes Kronbergas lekcija "Informācijas uztveres un mācīšanās īpatnības bērniem ar autiskā spektra traucējumiem. Iekļaušanās skolā". Būs gan par mājasdarbiem, gan koncntrēšanos, gan uzvedību. Lekcija būs saistoša gan tiem bērniem, kuri uzsāk skolas gaitas pirmajā klasē, gan skolēniem, kuri jau ir skolas solā vairākus gadus.
Lekcija notiek sadarbībā ar Rīgas Domes Labklājības departamentu.

Pirmdien, 16.septembrī no 17:00-20:00 notiks Autisma spēļu vakars sadarbībā ar grāmatveikalu "Maģistrs". Pasākuma ietvaros izspēlēsim dažādas spēles dažādu prasmju attīstībai, lai gūtu idejas, kā tās izmantot gan skolā un konsultācijās, gan mājās, gan klasē, gan arī individuālā darbā.

Oktobra beigās biedrība Latvijas Autisma apvienība sadarbībā ar KINO BIZE plāno organizēt autisma filmu vakarus. Ja Jūs ir uzrunājusi kāda mākslas filma, īsfilma, dokumentālā filma, par kuru ziniet, ka to ir vērts noskatīties uz lielajiem ekrāniem, lūdzu, dodiet ziņu. Filmas - tā ir lieliska iespēja izgaismot neaprakstāmi daudzas autisma dimensijas. Ceram uz Jūsu atsaucību!

Paldies visiem pedagogiem, speciālistiem un, protams, vecākiem par līdzdalību ABA – UZVEDĪBAS LIETIŠĶĀ ANALĪZE seminārā. Prezentācija "Principi un praktiskais lietojums" ir pieejama www.autisms.lv sadaļā "Konferences". Šī gada laikā tiks organizēti atkārtoti semināri gan vecākiem, gan īpaši pedagogiem, kā arī lektore Olga un Jekaterīna ir gatavas apmācīt un konsultēt individuāli.

Septembra otrajā pusē sāksies bezmaksas slēgtās vecāku atbalsta grupas latviešu un krievu valodā par ABA metožu integrāciju, lai dalītos pieredzē, saņemtu atbildes uz jautājumiem, veiktu praktisko situāciju analīzi. Grupas tiksies reizi mēnesi, darba dienā no 17:00-20:00 vai 17:30-20:30 .
Lūdzam pieteikties grupām līdz 15. septembrim, norādot, kuru valodas plūsmu vēlēsieties apmeklēt.

Sludinājums: Rīgas 2. speciālā internātpamatskola Ludzas ielā 43 aicina darbā skolotāja palīgu un pagarinātas dienas skolotāju darbam ar autiskiem bērniem. Var būt parastā pegadoģiskā izglītība. Skola nodrošinās nepieciešamās apmacības.
Kontakti: 67144186; 28246679, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Vēl vairāki lūgumi:
- sadarbībā ar mūsu izcilo jauno speciālistu komandu ir izstrādātas dažādus informatīvos materiālus - informatīvās lapas un brošūras par dažādām dzīves situācijām. Ja Jums ir kādas idejas, kur tos izvietot biedrības telpās, lai tie netraucētu, bet būtu pieejami apskatei un līdzi ņemšanai, dodiet ziņu.
- ja Jums paliek pāri vienreizējās glāzītes, šķīvji un cits aprīkojums, kas noderētu pasākuma kafijas pauzēm, priecāsimies par tām. Vasarā biedrības pasākumus ir apmeklējuši vairāk kā 520 cilvēki, un tāpēc šī ir nozīmīga izdevumu pozīcija. Tāpat noderētu pildspalvas, dažādi piezīmju papīri, papīri drukai, paliktnīši un citi materiāli semināriem.
- 1. oktobrī biedrība Latvijas Autisma apvienība svinēs 7 gadu jubileju. Ir kādas idejas?

Facebook

Twitter

YouTube