uzaicini

PIETEIKTIES JAUNUMIEM

NOTIKUMU KALENDĀRS

Nav notikumu

ZIEDOT TIEŠSAISTĒ

Summa Tooltip € 25.00
€ 50.00
€ 100.00
€ 250.00

This Browser is not good enough to show HTML5 canvas. Switch to a better browser (Chrome, Firefox, IE9, Safari etc) to view the contect of this module properly

TRANSLATE PAGE

Latvian English German Icelandic Norwegian Portuguese Russian Spanish

Pirmdien, 16. septembrī - spēļu vakars dažādu iemaņu un prasmju attīstīšanai

Pirmdien, 16. septembrī plkst. 17:00-20:00 - Spēļu darbnīca.
Kā caur spēlēm mācīt lielākiem un mazākiem bērniem matemātiku? Kā trenēt uzmanību? Kā atmiņu? Kā iemācīties burtus vai pilnveidot lasītprasmi? Kā radoši domāt? Kā sadarboties komandā, kā - strādāt pārī? Kā veidot dialogus? Kā trenēt patstāvību un pacietību? Kā arī citi jautājumi.
Veikals MAĢISTRS Autisma biedrības rīcībā ir nodevis četras patiesi lielas kastes ar dažādām metodiskajām spēlēm, puzzlēm, lotto un citām neatklātām lietām, un nākamās pirmdienas vakars būs aizraujoša iespēja vecākiem, pedagogiem, atbalsta personām, auklītēm, vienkārši interesentiem, kuri strādā ar dažāda vecuma bērniem mājās, bērnudārzos, skolās, dienas centros iegūt idejas radošam darbam mājās un darbā.
Ņemiet līdzi groziņus (ja ir lieki spilveni - arī tie, uz kuriem sēdēt)- vērsim vaļā spēles, uzdosim jautājumus, meklēsim risinājumus, ģenerēsim idejas. Šis tiešām būs aizraujošs pasākums.

Piektdien, 20. septembrī plkst. 15:00-18:00 - lekcija/atbalsta grupa: Kā mācīt bērnam ar AST sadarboties skolā? Nedaudz arī par lasīšanu, rakstīšanu, matemātiku utt.
Lektore: Zane Kronberga
Lekcija notiek sadarbībā ar Rīgas domes Labklājības Departamentu.

Sestdien, 21. septembrī plkst. 11:00 - Darbnīca pedagogiem un vecākiem "Iekļaujoša uzvedība skolā". Iecietības jautājumi bērniem ar īpašām vajadzībām. Dialoga veidošana un konfliktu risnāšana.

Pirmdien, 23. septembrī plkst. 16:00 aicinām uz sarunu VISC Speciālās izglītības nodaļas vadītāju Ilutu Vilnīti par individuālajiem mācību plāniem.

Pirmdien, 30. septembrī plkst. 17:00-20:00 aicinām uz sarunu audiologopēdi Gunu Slavinsku, kura arī divus gadus ir strādājusi kā asistente latviešu zēnam ar autismu Portugālē. Tēma - disciplīnas un stingrības jautājumi.

Visi augstāk minētie pasākumi notiek biedrības Latvijas Autisma apvienība telpās Rīgā, Torņa ielā 4, 1B-202, visi tie ir bez maksas.
Lai izdodas rudens! Mums visiem kopā un katram atsevišķi!

Facebook

Twitter

YouTube