uzaicini

PIETEIKTIES JAUNUMIEM

ZIEDOT TIEŠSAISTĒ

Summa Tooltip € 25.00
€ 50.00
€ 100.00
€ 250.00

This Browser is not good enough to show HTML5 canvas. Switch to a better browser (Chrome, Firefox, IE9, Safari etc) to view the contect of this module properly

TRANSLATE PAGE

Latvian English German Icelandic Norwegian Portuguese Russian Spanish

LAA - šo piektdien: Skolas vide un mācības bērniem, sestdien - Iecietība un uzvedības problēmas

Paldies par izcilajām idejām pirmdienas radošajā spēļu darbnīcā! Ceru, ka šīs pēcpusdienas kļūs par tradīciju, kur mācīties, apmainīties ar idejām un īstenot savējās.
Septembrī īpaši pievēršamies jautājumiem, kas saistīti ar iekļaušanos skolas, bērnudārzu vidē, attiecībām ar vienaudžiem.

Piektdien, 20. septembrī plkst. 15:00-18:00 notiks lekcija "Kā bērnam ar AST mācīt sadarboties skolā?" Kā pilnveidot lasīšanas, rakstīšanas, matemātikas prasmes? Grūtību iemesli un risinājumi.
Lektore: Zane Kronberga.
Lekcija notiek sadarbībā ar Rīgas Domes Labklājības Departamentu.

Sestdien, 21. septembrī plkst. 11:00-15:00 notiks "Pieredzes apmaiņas darbnīca iekļaujošas uzvedības veicināšanai. Iecietība" pedagogiem, vecākiem, sociālajiem darbiniekiem, fakultatīvo nodarbību un dienas centru darbiniekiem un citiem interesentiem. Tēma: uzvedība un iecietība bērnu ar īpašām vajadzībām un uzvedības traucējumiem kontekstā.
Darbnīca tapusi sadarbībā ar neformālās izglītības attīstības biedrību "Soli pa Solim" un Rīgas Domes Labklājības Departamentu.
Pieteikšanās: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Pirmdien, 23. septembrī plkst. 16:00 aicinām uz sarunu VISC Speciālās izglītības nodaļas vadītāju Ilutu Vilnīti par individuālajiem mācību plāniem.

Pirmdien, 30. septembrī plkst. 17:00-20:00 aicinām uz sarunu audiologopēdi Gunu Slavinsku, kura arī divus gadus ir strādājusi kā asistente latviešu zēnam ar autismu Portugālē. Tēma - disciplīnas un stingrības jautājumi.

Pēc Jūsu lūguma pielieku arī tālākos pasākumus, bet lūdzu rēķināties, ka datumi vai laiki var mainīties:

Piektdien, 5.oktobrī notiks animācijas darbnīca bērniem un pieaugušajiem.

Otrdien, 8.oktobrī notiks pieredzes apmaiņas tējas vakars ar pedagoģi Ilonu Smirnovu par Islandes pieredzi skolu un pirmsskolas izglītības iestāžu vides piemērošanā bērniem ar autiskā spektra traucējumiem.

Ceturtdien, 10.oktobrī plkst. 17:00-20:00 - ABA slēgtā grupa latviešu valodā (vēl ir vairākas brīvas vietas).

Piektdien, 11.oktobrī plkst. 14:00-17:00 - lekcija "Pozitīvas motivēšanas sistēmas izveide bērniem un pieaugušajiem ar AST".

Ceturtdien, 17.oktobrī plkst.17:00-20:00 - ABA slēgtā grupa krievu valodā (vēl ir vairākas brīvas vietas).

Visi augstāk minētie pasākumi notiek biedrības Latvijas Autisma apvienība telpās Rīgā, Torņa ielā 4, 1B-202, visi tie ir bez maksas.

Pedagogi, speciālisti, studenti! Ja Jums ir interese apgūt autisma jautājumus ārpus Latvijas, lai palīdzētu ienest jaunāko pieredzi un zināšanas Latvijā, aicinām Jūs pieteikties, aprakstot savas vēlmes, lai varam Jums pārsūtīt jaunumus šajā jomā, un, protams, meklēsim iespējas Jūs atbalstīt.

Lūdzam pieteikties savlaicīgi, ja plānojiet apmeklēt kādu no pasākumiem.

Facebook

Twitter

YouTube