uzaicini

PIETEIKTIES JAUNUMIEM

ZIEDOT TIEŠSAISTĒ

Summa Tooltip € 25.00
€ 50.00
€ 100.00
€ 250.00

This Browser is not good enough to show HTML5 canvas. Switch to a better browser (Chrome, Firefox, IE9, Safari etc) to view the contect of this module properly

TRANSLATE PAGE

Latvian English German Icelandic Norwegian Portuguese Russian Spanish

Uzaicinājums uz Latvijas Vecāku forumu 2013

Aicinām jūs uz Vislatvijas vecāku forumu 2013.gada 12.oktobrī LU Lielajā aulā Raiņa bulvārī 19. Foruma tēma ir „Inovatīvi risinājumi izglītībā. Vecāku loma un līdzdalības iespējas.”

Pirms gada vecāki tikās 1. Latvijas Vecāku forumā un vienojās par nepieciešamajām izmaiņam izglītības sistēmā. Visa gada garumā esam intensīvi darbojušies, lai iedzīvinātu šīs idejas gan savu skolu, gan valsts likumdošanas līmenī. Esam piedalījušies reformu darba grupās, snieguši ieteikumus likumdošanas aktiem, organizējuši starptautisku konferenci un apmācības "Risinājumi drošām skolām", domapmaiņas, seminārus par dažādiem jautājumiem, Jūrmalā notika reģionāla mēroga vecāku forums, kā arī iesaistījušies konkrētu gadījumu risināšanā, piemēram, Jaunjelgavas vardarbības gadījumā.

Aicinām arī šogad vecākus no visas Latvijas nākt kopā, lai pārrunātu aktuālos jautājumus drošu, veselīgu, cieņpilnu skolu veidošanā, uzzinātu par jaunākajiem risinājumiem un diskutētu par nepieciešamo atbalstu izmaiņu īstenošanai!

Pagājušajā gadā vairāk runājām par problēmām, šogad akcents būs uz risinājumiem un konkrētām vajadzībām to īstenošanai.

Konferencē piedalīsies arī eksperti no izglītības, veselības, bērnu tiesību aizsardzības jomām. Konferences otrajā daļā dalībnieki darbosies darba grupas par sekojošām tēmām:
* vecāku līdzdalība,
* droša un cieņpilna skola,
* iekļaujoša skola,
* veselīga skola,
* vecāku vadītas izglītības iestādes,
* Kā efektīvi sadarboties ar skolotāju?

Darba grupu ietvaros tiks diskutēts par aktuālajiem jautājumiem, kā arī definēts nepieciešamais atbalsts un resursi. Arī darba grupās piedalīsies attiecīgās nozares eksperti.

Ja jums ir kādi jautājumi par konferences norisi, lūdzu, sazinieties ar Gundegu Zemturi pa tālr.29570985 vai e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. . Konferences organizēšanu atbalsta IZM, LU, RIMI.

Konferences organizatoru vārdā,
Kristīne Dūdiņa
LVF padomes locekle
www.vecakuforums.lv
Tālr. +371 26161640

Facebook

Twitter

YouTube