uzaicini

PIETEIKTIES JAUNUMIEM

ZIEDOT TIEŠSAISTĒ

Summa Tooltip € 25.00
€ 50.00
€ 100.00
€ 250.00

This Browser is not good enough to show HTML5 canvas. Switch to a better browser (Chrome, Firefox, IE9, Safari etc) to view the contect of this module properly

TRANSLATE PAGE

Latvian English German Icelandic Norwegian Portuguese Russian Spanish

Seminārs "Palīdzības iespējas bērniem ar funkcionāliem traucējumiem agrīnajā vecumā"

2013./2014. mācību gadā VISC Speciālās izglītības nodaļa turpina organizēt seminārus izglītības iestādēm un pašvaldības pedagoģiski medicīnisko komisiju vadītājiem. Pirmais seminārs „Palīdzības iespējas bērniem ar funkcionāliem traucējumiem agrīnajā vecumā” notiks pirmsskolas izglītības iestāžu pedagogiem 2013.gada 2.oktobrī Merķeļa ielā 11, Rīgā.
Semināra dalībnieki tiks iepazīstināti ar aktualitātēm speciālajā izglītībā un tiks runāts par speciālās pirmsskolas izglītības programmām un to atšķirībām. Psiholoģe Sanita Mende pastāstīs par pirmskolas vecuma bērnu attīstības izvērtēšanu. Seminārā bērnu psihiatrs A. Kišuro stāstīs par bērniem ar garīgās veselības traucējumiem pirmsskolas vecumā.
Uz semināru lūdzam obligāti pieteikties pa e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. līdz š.g. 27.septembrim. Pieteikumi dalībai seminārā tiks apstiprināti ar atbildes vēstuli, ja grupa tiks nokomplektēta ātrāk, reģistrācija tiks slēgta. Piesakoties uz semināru, lūdzam sniegt par sevi šādu informāciju: novads/pilsēta, vārds, uzvārds, personas kods, iestāde, ieņemamais amats, telefons, e-pasts.

Facebook

Twitter

YouTube