uzaicini

PIETEIKTIES JAUNUMIEM

NOTIKUMU KALENDĀRS

Nav notikumu

ZIEDOT TIEŠSAISTĒ

Summa Tooltip € 25.00
€ 50.00
€ 100.00
€ 250.00

This Browser is not good enough to show HTML5 canvas. Switch to a better browser (Chrome, Firefox, IE9, Safari etc) to view the contect of this module properly

TRANSLATE PAGE

Latvian English German Icelandic Norwegian Portuguese Russian Spanish

Sestdien, 14.decembrī - sensoro rotaļlietu darbnīca, svētdien - joga

Pamazām noslēdzas gads. Paldies ikvienam no Jums, par to, ka palīdzējāt to bagātināt gan ar lekcijām, darbnīcām, savu klātbūtni tajās, gan idejām, padomiem un pieredzi klātienē un virtuāli. Vēl šogad būs vairāki īpaši pasākumi, un jau gatavojas lielisks pasākumu saraksts janvārim.
Vairāki biedrības draugi man ir vaicājuši, ko vēlēlamies Ziemassvētkos. Mums ir divas lielas vēlēšanās - vēl šogad sasniegt 100 biedru skaitu, kā arī iegādāties datoru piktogrammu darbnīcām un bibliotēkai. Pirmo Jūs variet palīdzēt īstenot, aizpildot jauna biedra anketu www.autisms.lv (paldies visiem, kas to jau izdarījuši) un attiecībā uz otro - priecāsimies par padomiem, iespējām un palīdzību šī sapņa īstenošanā.

Sestdien, 14.decembrī plkst. 11:00-15:00 aicinām Jūs uz sensoro rotaļlietu darbnīcu - izstādi, kuru vadīs produktu dizainere Līga Dumpe. Tās ietvaros jums būs iespējas gan spēlēties pašiem, gan arī izgatavot attīstošas rotaļlietas.
Praktiski darbojoties, meklēsim atbildes uz šiem jautājumiem:
- kāpēc īpašiem bērniem nepieciešamas īpašas rotaļlietas?
- kā top īpašas rotaļlietas īpašiem bērniem?
- kā veidot spēles?
- kā izvēlēties materiālus spēļu elementu veidošanai?
- drošības pamatjautājumi drošu un attīstošu rotaļlietu un spēļu izgatavošanā.
Lūdzam noteikti pieteikties, lai varam saplānot uzskates materiālus un darba telpu!

Svētdien, 15.decembrī plkst. 15:00-16:30 notiks jogas nodarbība, kuru vadīs Sibilla Mirralinga. Nodarbību mērķis ir dot Jums, mīļie vecāki, pedagogi un speciālisti iespējas parūpēties par sevi un samazināt izdegšanas risku. Esam saņēmuši daudzas pozitīvas atsauksmes par pirmo nodarbību, un aicinām jūs pievienoties!
Nodarbībās būs gan sākuma, gan noslēguma meditācijas, gan fiziskie vingrinājumi, gan tēja un relaksējoša mūzika. Grupā aicināts ikviens - nav īpašu prasību attiecībā uz pieredzi. Koncentrēsimies uz procesu, ne rezultātu. Ņemiet līdzi savu paklājiņu. Ja Jums tā nav vai nepaspēsiet to iegādāties, Sibillai būs vairāki līdzi (pastāv iespēja paklājiņus atstāt biedrības telpās). Apģērbam jābūt ērtam un elpojošam.
Šīs nodarbības ir tikai jums. Nākamgad plānota arī joga bērniem.
Nodarbības ir bezmaksas (vai pret ziedojumiem), bet noteikti piesakieties!

Pirmdien, 16.decembrī plkst 17:00 - atvērtā ABA grupa KRIEVU valodā. Tēma: "ABA mājas. Ar ko sākt?"

Piektdien, 20.decembrī plkst 17:00 - atvērtā ABA grupa LATVIEŠU valodā. Tēma: "ABA mājas. Ar ko sākt?"
Sīkāka informācija par grupām, kā arī par slēgto atbalsta grupu norisi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Visi pasākumi ir bezmaksas un notiek Latvijas Autisma apvienības telpās Torņa ielā 1B-202, Rīgā.

Informējam, ka veidojam tik ļoti nepieciešamo atbalsta materiālu par pašaprūpes iemaņām bērniem un jauniešiem ar autiskā spektra traucējumiem. Tajā tiks apskatītas būtiskākās grūtības pašaprūpē, to cēloņi un iespējamie risinājumi. Palīgmateriālā būs pieejami gan praktiski padomi, gan vizuālie uzskates līdzekļi: piktogrammas un citi materiāli, kas varētu palīdzēt šo prasmju apgūšanā. Materiāls tiks veidots tā, lai jums būtu iespēja izveidot individuālu rokasgrāmatu konkrētam bērnam.
Lai palīdzētu noderīgajam materiālam nonākt pie Jums, labdarības veikals „Hopen” daļu no saviem decembra un janvāra ienākumiem ziedos Latvijas Autisma apvienībai materiāla sagatavošanai un drukai. Labdarības veikali „Hopen” atrodas Rīgā, Mazā nometņu ielā 32 un Ogrē, Skolas ielā 18.
Lūdzam arī Jūsu atbalstu šī palīgmateriāla tapšanā.

Citas ziņas:
Zinātkārs un komunikabls jaunietis (7 gadi) meklē sirdsauklīti pēcpusdienām un vakariem darba dienās no 15.00-20.00/21.00 un kādai brīvdienai. Ir iespējas nedaudz variēt darba laiku. Puisi interesē grāmatas, mūzika, valodas un tehnika. Auklītes mūsmājās tiek cienītas un respektētas. Darbojamies kā vienota komanda. Vēlamies atrast sadarbības partneri ilgstošām attiecībām. Atbalsts mājas darbos un autovadītāja apliecība tiek uztvertas kā priekšrocība. Tālrunis 29 359 775.

Facebook

Twitter

YouTube