uzaicini

PIETEIKTIES JAUNUMIEM

ZIEDOT TIEŠSAISTĒ

Summa Tooltip € 25.00
€ 50.00
€ 100.00
€ 250.00

This Browser is not good enough to show HTML5 canvas. Switch to a better browser (Chrome, Firefox, IE9, Safari etc) to view the contect of this module properly

TRANSLATE PAGE

Latvian English German Icelandic Norwegian Portuguese Russian Spanish

LAA jaunumi - februāris

Ņemot vērā vairākus lūgumus, 3.februāra tikšanās, kura paredzēta, lai saplānotu Latvijas Autisma apvienības šī gada prioritātes, pārcelta uz ceturtdienu, 6.februāri 17:30.

Tuvākās aktualitātes:
Lai veicinātu bērnu ar autiskā spektra traucējumiem socializēšanos, ar februāri Autisma apvienībā notiks pasākumu cikls "Tikšanās ar draugiem". Darbnīcu mērķis dot iespēju bērniem iegūt jaunus draugus, palīdzēt veidot pozitīvus uzvedības modeļus, attīstīt runu un komunikāciju, patstāvību un cieņu pret sevi un apkārtējiem, kā arī ģimenēm dodot iespēju komunicēt, atpūsties un apmainīties ar pieredzi.
Aicinām pieteikties ne tikai Jūs, bet arī Jūsu ģimenes draugus un Jūsu bērnu draugus. Ja laika gaitā plānosiet atstāt bērnu vienu, lūdzam par to brīdināt iepriekš. Darbnīcas notiks reizi nedēļā gan krievu, gan latviešu valodā. Lūdzam pieteikties, norādot bērnu vecumu un nelielu aprakstu par bērnu komunikācijas spējām.
Pieteikšanās un sīkāka informācija: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. . Dalība bez maksas vai pret ziedojumiem.

Tāpat vecākiem, speciālistiem un atbalsta personām ir iespējas pieteikties atvērtajām ABA atbalsta grupām Latvijas Autisma apvienībā latviešu un krievu valodas plūsmās.

Joprojām ir spēkā darba iespējas cilvēkiem, kuriem padodas un patīk rutinēts darbs ar datoru, kuriem nepieciešams elastīgs darba grafiks un klusa, mierīga darba vide. Ja nepieciešama sīkāka informācija, dodiet ziņu, rakstot uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Starptautiskās ziņas:
4.un 5.martā notiks autisma profesionāļu konference
http://www.autism.org.uk/news-and-events/nas-conferences/upcoming-conferences/professional-conference-2014-new.aspx

Šī gada 16.maijā notiks starptautiskā konference "Autism in Pink"
http://fpda.pt/autism-pink-international-conference-2014

Facebook

Twitter

YouTube