uzaicini

PIETEIKTIES JAUNUMIEM

NOTIKUMU KALENDĀRS

Nav notikumu

ZIEDOT TIEŠSAISTĒ

Summa Tooltip € 25.00
€ 50.00
€ 100.00
€ 250.00

This Browser is not good enough to show HTML5 canvas. Switch to a better browser (Chrome, Firefox, IE9, Safari etc) to view the contect of this module properly

TRANSLATE PAGE

Latvian English German Icelandic Norwegian Portuguese Russian Spanish

LAA jaunumi: īpašs seminārs 3. un 10.martā

Tā kā saņemam daudzus e-pastus un zvanus ar jautājumu, vai iespējams saņemt materiālu "Saprast pasauli. Saprast autismu. Saprast sevi", informējam, ka drukātie eksemplāri ir palikuši tikai daži, bet materiāls ir pieejams arī mūsu mājas lapā: http://autisms.lv/index.php/lv/materiali

Atgādinām, ka rītdien, 28.februārī plkst. 17:00 psihiatre un bērnu psihiatre Inta Barengo aicina uz tējas vakaru par tēmu "Bērnu ar īpašām vajadzībām garastāvokļa traucējumi".
Bieži vien vecāki, pievēršoties dažādu prasmju attīstīšanai, piemirst pievērst uzmanību bērnu garastāvoklim, jūtām, iespējams, pat depresijas pazīmēm, un tās var izpausties savādāk nekā viņu vienaudžiem un pieaugušajiem. Tāpat nereti viņi nemāk vai nav iemacījušies tās paust.
Ieeja bezmaksas. Lūdzam pieteikt savu dalību šajā pasākumā!

Pirmdien, 3.martā plkst. 17:00 un 10.martā pedagoģe un psiholoģe no Londonas Emīlija Alijeva vadīs lekciju "Es- labākais sava bērna eksperts".
Plānotās tēmas:
- mūsdienu metodes autismam. Kā saprast, kas der manam bērnam?
- ABA un Son-Rise Autism Treatment programmas sistēmas.
- individuālas programmas veidošana savam bērnam.
- kā vecāku pašsajūta un noskaņojums ietekmē bērna izaugsmi?
- vai es precīzi saprotu, ko jūt mans bērns?
Emīlija ir Britu psihologu asociācijas biedrs, un viņai ir uzkrāta vairāku gadu pieredze darbā ar bērniem ar autiskā spektra traucējumiem. Pasākums notiks KRIEVU un ANGĻU valodā. Ja Jums būs nepieciešama palīdzība tulkošanā, lūdzu, dodiet ziņu.
Pasākums ir bezmaksas, bet aicinām pieteikties, lai mēs saprastu, kā iekārtot telpas!

Ar šī gada 2.martu Latvijas Autisma apvienībā plānots uzsākt bezmaksas nodarbības bērniem ar autiskā spektra traucējumiem. Tajās tiks izmantoti gan jogas bērniem elementi, gan arī mākslas terapijas elementi. Nodarbību ietvaros bērni trenēs kustību koordināciju, mācīsies radoši darboties, kā arī nomierināties. Lai gan nodarbības būs orientētas tieši uz bērniem ar autiskā spektra traucējumiem, aicinām droši pieteikties arī brāļus un māsas.
Nodarbības notiks svētdienās, sākot no plkst. 12:00. Tās būs bezmaksas.
Pieteikšanās: Sibilla Mirralinga, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Piektdien, 7.martā plkst. 17:30 psiholoģe Zane Kronberga un pedagoģe Ilona Smirnova iepazīstinās ar ART (Anger Replacement Training) programmu, kura domāta pusaudžiem un jauniešiem ar komunikācijas un uzvedības problēmām.
Ieeja bezmaksas.

Pirmdien, 10.martā plkst 17:00 - otrā tikšanās ar pedagoģi un psiholoģi Emīliju Alijevu.

Sestdien, 15.martā no plkst. 11:00-14:00 notiks Sensoro rotaļlietu darbnīca - izstāde, kuru vadīs mākliniece Līga Dumpe.
Paralēli notiks Mantu Mītava.
Paldies, ka Jūs ziedojat rotaļlietas, apģērbu un citas lietas, kuras palīdz ģimenēm praktiski. Ir lietas, kuras vēl nav atradušas savas mājas, bet varētu būt vērtīgas Jums vai Jūsu bērniem. Piemēram, drēbes, mikstās rotaļlietas utt. Mēs vēlamies tās mainīt pret plastilīniem un veidošanas masām, līmēm, kancelejas precēm, laminēšanas plēvēm, papīru un citām lietām, kuras var noderēt bērniem, vecākiem, atbalsta personām un citiem mūsu darbnīcās.
Jebkurā gadījumā - priecāsimies, ja šīs lietas atradīs sev jaunus saimniekus un jaunas mājas.

Lai veicinātu bērnu ar autiskā spektra traucējumiem socializēšanos, ar februāri Autisma apvienībā reizi nedēļā notiek pasākumu cikls "Tikšanās ar draugiem". Darbnīcu mērķis dot iespēju bērniem iegūt jaunus draugus un domubiedrus, palīdzēt veidot pozitīvus uzvedības modeļus, attīstīt runu un komunikāciju, patstāvību un cieņu pret sevi un apkārtējiem, kā arī ģimenēm dodot iespēju komunicēt, atpūsties un apmainīties ar pieredzi.
Veiksmīgi ir noticis pirmais pasākums, un aicinām pieteikties arī Jūs un Jūsu ģimenes draugus un Jūsu bērnu draugus nākošajos pasākumos.
Ja laika gaitā plānosiet atstāt bērnu vienu, lūdzam par to brīdināt iepriekš. Darbnīcas notiks reizi nedēļā gan krievu, gan latviešu valodā. Piesakoties aicinām norādīt bērnu vecumu un sniegt nelielu aprakstu par bērnu komunikācijas spējām.
Pieteikšanās un sīkāka informācija pie Jekaterinas Tumaševicas Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Dalība bez maksas vai pret ziedojumiem.

Par jogas nodarbībām pieaugušajiem:
Tiek uzsākta uzņemšanu pavasara posmā jogas nodarbībās pieaugušajiem.
Tiem vecākiem un Autisma apvienības draugiem, kuri vēlas turpināt jogas nodarbības vai kuri vēlas uzsākt nodarbības, atrast laiku sev, lai pasargātu sevi no izdegšanas, parūpētos gan par savu ķermeni, gan par iekšējo līdzsvaru, lūdzam sazināties ar Sibillu Miralingu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Nodarbības notiks svētdienās no 15:30 līdz aptuveni 18:00.
Ieeja pret ziedojumiem.

Facebook

Twitter

YouTube