uzaicini

PIETEIKTIES JAUNUMIEM

NOTIKUMU KALENDĀRS

Nav notikumu

ZIEDOT TIEŠSAISTĒ

Summa Tooltip € 25.00
€ 50.00
€ 100.00
€ 250.00

This Browser is not good enough to show HTML5 canvas. Switch to a better browser (Chrome, Firefox, IE9, Safari etc) to view the contect of this module properly

TRANSLATE PAGE

Latvian English German Icelandic Norwegian Portuguese Russian Spanish

ART treniņš piektdien, Son Rise Autism Treatment darbnīca pirmdien

Piektdien, 7.martā plkst. 17:30 psiholoģe Zane Kronberga un pedagoģe Ilona Smirnova iepazīstinās vecākus, pedagogus, atbalsta personas, speciālistus un citus interesentus ar ART (Anger Replacement Training), jeb dusmu vadīšanas programmu, kura domāta pusaudžiem un jauniešiem ar komunikācijas un uzvedības problēmām.
Ieeja bezmaksas. Lūdzam pieteikties!

Pirmdien, 10.martā plkst. 17:00-20:00 pedagoģe un psiholoģe Emīlija Alijeva vadīs praktisku darbnīcu, kura būs turpinājums 3.marta lekcijai "Es- labākais sava bērna eksperts". Šoreiz tiks sīkāk runāts tieši par Son-Rise Autism Treatment programmas sistēmas elementu izmantošanu ikdienas saskarsmē. Tiks atkārtotas tikai pašas būtiskākās lietas, tā ka paredzam, ka visas trīs stundas būs interesanti gan tiem, kuri apmeklēja pirmo lekciju, gan tiem, kuri vēl nav bijuši.
Emīlija ir Britu psihologu asociācijas biedrs, un viņai ir uzkrāta vairāku gadu pieredze darbā ar bērniem ar autiskā spektra traucējumiem, arī sensorās integrācijas jautājumos.
Pasākums notiks KRIEVU un LATVIEŠU valodā.
Pasākums ir bezmaksas, bet aicinām pieteikties, lai mēs saprastu, kā iekārtot telpas!

Tāpat no 10. līdz 12.martam vecākiem, kuriem ir bērni ar nopietniem autiskā spektra traucējumiem, ir iespējas bez maksas sanemt Emīlijas Alijevas konsultācijas. Katra konsultācija plānota stundu gara, no kurām 40 minūtes paredzētas darbam ar bērnu, bet 20 minūtes - vecākiem. Kosultācija iespējama bērnam piemērotā vietā, Pieteikšanās: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 25273840

Sestdien, 15.martā no plkst. 11:00-14:00 notiks Sensoro rotaļlietu darbnīca - izstāde, kuru vadīs mākliniece Līga Dumpe.
Paralēli notiks Mantu Mītava.
Paldies, ka Jūs ziedojāt rotaļlietas, apģērbu un citas lietas. Daudzas no tām jau palīdz bērniem un pieaugušajiem, bet ir lietas, kuras vēl nav atradušas savas mājas, un varētu būt vērtīgas Jums vai Jūsu bērniem. Piemēram, drēbes, mikstās rotaļlietas utt. Mēs vēlamies tās mainīt pret plastilīniem un veidošanas masām, līmēm, kancelejas precēm, laminēšanas plēvēm, papīru un citām lietām, kuras var noderēt bērniem, vecākiem, atbalsta personām un citiem mūsu darbnīcās.
Jebkurā gadījumā - priecāsimies, ja šīs lietas atradīs sev jaunus saimniekus un jaunas mājas.

Lai veicinātu bērnu ar autiskā spektra traucējumiem socializēšanos, ar februāri Autisma apvienībā reizi nedēļā notiek pasākumu cikls "Tikšanās ar draugiem". Darbnīcu mērķis dot iespēju bērniem iegūt jaunus draugus un domubiedrus, palīdzēt veidot pozitīvus uzvedības modeļus, attīstīt runu un komunikāciju, patstāvību un cieņu pret sevi un apkārtējiem, kā arī ģimenēm dodot iespēju komunicēt, atpūsties un apmainīties ar pieredzi.
Pieteikšanās un sīkāka informācija pie Jekaterinas Tumaševicas Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Dalība bez maksas vai pret ziedojumiem.

Par jogas nodarbībām pieaugušajiem:
Tiek uzsākta uzņemšanu pavasara posmā jogas nodarbībās pieaugušajiem.
Tiem vecākiem un Autisma apvienības draugiem, kuri vēlas turpināt jogas nodarbības vai kuri vēlas uzsākt nodarbības, atrast laiku sev, lai pasargātu sevi no izdegšanas, parūpētos gan par savu ķermeni, gan par iekšējo līdzsvaru, lūdzam sazināties ar Sibillu Miralingu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Nodarbības notiks svētdienās no 15:30 līdz aptuveni 18:00.
Ieeja pret ziedojumiem.

Tāpat ja Jums ir īpašs ierosinājums tēmai (pašu vadītai lekcijai, darbnīcai vai vēlaties tikties ar kādu īpašu speciālistu) vai ideja, kuru vēlaties redzēt īstenotu Latvijas Autisma apvienībā, droši dodiet ziņu.

Mūsu draugu ziņas:
Starp Latvijas Valsts meži atbalstītajiem ziedojumiem šogad ir arī biedrības "Autisma atbalsta punkts Rēzeknē" projekts „Dabas dziednieciskais spēks”, kura ietvaros no 2014.gada 1.aprīļa līdz 2014.gada 30.septembrim paredzētas mūzikas terapijas nodarbības divas reizies mēnesī, mākslas terapijas nodarbības divas reizes mēnesī un citas aktivitātes.
Lūgums bērnu ar īpašām vajadzībām vecākus, kuriem ir vēlēšanās iesaistīties šajās aktivitātēs, līdz 2014.gada 20.martam pieteikties rakstot uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvanot pa tālruņiem: 22302614 (Sandra) vai 26184413 (Edgars).

Citas aktualitātes:
Labklājības ministrija izskatīšanai 06.03.2014. Valsts sekretāru sanāksmē ir pieteikusi pamatnostādņu "Apvienoto Nāciju Organizācijas Konvencijas par personu ar invaliditāti tiesībām īstenošanas pamatnostādnes 2014.-2020.gadam" īstenošanas plānu 2014.gadam.
Ja LAA biedriem un atbalstītājiem ir iebildumi vai priekšlikumi, atbilstoši Ministru kabineta kārtības rullim (http://likumi.lv/doc.php?id=190612#p-279457) ir iespēja sniegt par to atzinumu (ja nav saīsinātais termiņš, tad līdz 24.03.2014.).

Facebook

Twitter

YouTube