uzaicini

PIETEIKTIES JAUNUMIEM

ZIEDOT TIEŠSAISTĒ

Summa Tooltip € 25.00
€ 50.00
€ 100.00
€ 250.00

This Browser is not good enough to show HTML5 canvas. Switch to a better browser (Chrome, Firefox, IE9, Safari etc) to view the contect of this module properly

TRANSLATE PAGE

Latvian English German Icelandic Norwegian Portuguese Russian Spanish

Aicinām uz sensoro rotaļlietu darbnīcu šajā sestdienā!

Sestdien, 15.martā no plkst. 11:00-12:30 notiks Sensoro rotaļlietu darbnīca - izstāde, kuru vadīs mākliniece Līga Dumpe un attīstošo rotaļlietu izgatavotāji no Domiņas.
Tajā Jums būs iespējas uzzināt, kā darboties ar bērniem, trenējot dažādas prasmes: sīko pirkstu motoriku, iztēli, runu, matemātiskās prasmes utt. Un, kas svarīgākais - uzzināt, kā pašiem tādas izgatavot.
No 12:30 līdz 14:00 notiks Mantu Mītava, kur būs iespējams saņemt rotaļlietas, apģērbu un citas lietas apmaiņā pret plastilīniem un veidošanas masām, līmēm, kancelejas precēm, laminēšanas plēvēm, papīru un citām lietām, kuras var noderēt bērniem, vecākiem, atbalsta personām un citiem Autisma apvienības darbā. Tāpat - ja jums mājās ir dažādas sīkas, nevajadzīgas lietas - stikla pērlītes, dzīvnieciņi (pat no kinderolām) un citas mantiņas, kuras varētu derēt smilšu spēļu terapijai, priecāsimies arī par tām.

Mūsu vecāku ziņas:
Ir vajadzība apmēram 3 reizes nedēļā atvest mājās no bērnudārza 5gadīgu puisīti ar AST, kopumā pavadīt ar viņu 2 stundas katru reizi, kā arī atsevišķās sestdienās 8 stundas. Atrodamies Mežciemā, bērnudārzs Juglā 3. Sīkāka informācija - Maruta, 29350390

Mūsu draugu ziņas:
-) Ja ir kāds students, interesents, kurš vēlas starptautisko praksi autisma jomā Slovākijā kā asistents, sociālais darbinieks darbam ar bērniem ar autiskā spektra traucējumiem, dodiet ziņu. Uzturēšanās, ceļojuma izmaksas tiks apmaksātas.

-) Anderson Center for Autism in the United States encourages candidates with Bachelor/ Master degree in social service disciplines i.e. social services work, mental health, special education, psychology, and related studies to apply. This program places qualified candidates at ACA for 12 months on a J-1 trainee/ intern visa. ACA will provide adequate accommodation and facilities in the US for fellows. Fellows have the opportunity to participate in this learn and work program with experienced Anderson professionals in the social services field. Fellows will experience placement with children and adults across the autism spectrum based on their experiences and qualifications. ACA will arrange for monthly stipend which is $900 per month for the fellows, on-campus accommodation, health insurance and other support services. It’s the great opportunity for candidates to experience living and working in U.S. Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Tāpat atgādinām, ka biedra nauda ir 9.96 eiro. Ļoti priecāsimies par šo nelielo, bet ļoti svarīgo atbalstu. Vairāk informācijas par biedru naudas apmēru - šeit: http://www.autisms.lv/index.php/lv/statuti 11.nodaļā "Biedru nauda"

Facebook

Twitter

YouTube