uzaicini

PIETEIKTIES JAUNUMIEM

NOTIKUMU KALENDĀRS

Nav notikumu

ZIEDOT TIEŠSAISTĒ

Summa Tooltip € 25.00
€ 50.00
€ 100.00
€ 250.00

This Browser is not good enough to show HTML5 canvas. Switch to a better browser (Chrome, Firefox, IE9, Safari etc) to view the contect of this module properly

TRANSLATE PAGE

Latvian English German Icelandic Norwegian Portuguese Russian Spanish

Aprīlis - lasītprasmes darbnīca tiek pārcelta uz maiju

Informējam, ka lasītprasmes darbnīca, kura bija plānota šo sestdien, 12. aprīlī tiek PĀRCELTA uz sestdienu, 24.maiju.

Otrdien, 15. aprīlī plkst. 17.00 Homeopāte Lic.I.S.H., CGP, Dr Chem, MNHL Silvija ĀBELE vadīs lekciju "GAPS filozofija, diēta un dzīvesveids – vai cerība autismam?"

Ceturtdien 17. aprīlī plkst. 17.00 Homeopāte Lic.I.S.H.,CGP, Dr Chem, MNHL Silvija ĀBELE vadīs lekciju "Homeopātija, CEASE terapija un Autisms"

Pirmdien, 28.aprīlī plkst. 17:00 aicinām uz tikšanos vecākus, pedagogus, sociālos pedagogus, asistentus un citus interesentus, kuriem ir aktuāli jautājumi par asistentiem, skolotāju palīgiem bērnudārzos un skolās - gan no juridiskajiem jautājumiem, gan tīri praktiskās plānošanas puses.
Dalīsimies pieredzē, ir sagatavots neliels informatīvais materiāls par juridiskajiem jautājumiem, kuru būtu nepieciešams izskatīt pirms plašākas publiskošanas, kā arī runāsim par to, kā varam palīdzēt asistentiem informatīvi un psiholoģiski šajā atbildīgajā darbā bērnudārzos un skolās.

Piektdien, 25.aprīlī psihiatre dr. Daiga Bauze no plkst 16:00-18:00 vadīs lekciju Autisms un ģenētikas labirinti. Būs atbildes arī uz vecāku biežāk uzdotiem jautājumiem.

Lai veicinātu bērnu un jauniešu ar autiskā spektra traucējumiem socializēšanos, Autisma apvienībā reizi nedēļā notiek pasākumu cikls "Tikšanās ar draugiem".
Darbnīcu mērķis dot iespēju bērniem iegūt jaunus draugus un domubiedrus, palīdzēt veidot pozitīvus uzvedības modeļus, attīstīt runu un komunikāciju, patstāvību un cieņu pret sevi un apkārtējiem, kā arī ģimenēm dodot iespēju komunicēt, atpūsties un apmainīties ar pieredzi.
Pieteikšanās un atteikšanās ir obligāta!

Visi pasākumi notiek Latvijas Autisma apvienības telpās Torņa ielā 4, 1B-202 (Jēkaba Kazarmas), un tie ir bezmaksas.

Facebook

Twitter

YouTube