uzaicini

PIETEIKTIES JAUNUMIEM

NOTIKUMU KALENDĀRS

Nav notikumu

ZIEDOT TIEŠSAISTĒ

Summa Tooltip € 25.00
€ 50.00
€ 100.00
€ 250.00

This Browser is not good enough to show HTML5 canvas. Switch to a better browser (Chrome, Firefox, IE9, Safari etc) to view the contect of this module properly

TRANSLATE PAGE

Latvian English German Icelandic Norwegian Portuguese Russian Spanish

Forums ar fokusu uz robottehnoloģijām balstītu inovāciju

No 26.-28. Maijam Hotel LEGOLAND Dānijā notiks forums RoboBusiness Europe – unikāla tikšanās vieta, kur satiekas publiskais sektors, industrija un akadēmiskā vide ar fokusu uz robottehnoloģijām balstītu inovāciju.
Bez robotu tehnoloģijām tajā būs iekļauta arī tāda tematika kā speciālās skolas, rūpniecība, automobiļi, izglītība, lauksaimniecība, eļļas, gāzes, vēja un saules enerģijas, kā arī atkritumu apsaimniekošana/menedžēšana.

Īpaša uzmanība tajā būs pievērsta formulai “Play & Learn” (Spēlējies un Mācies). Izmantojot robotiku izglītībā, bērni tiek rosināti kreatīvai domāšanai un veiksmīgāk pielāgojas jauno tehnoloģiju ērai.
Pasākuma ietvaros būs demonstrācijas un prezentācijas, tiešās tikšanās ar līderiem un meistariem robottehnoloģijās, DIY (Do it Yourself) tehnikās u.tml.; tikšanās ar publiskajiem runātājiem Henrik Hautrop Lund (Dānijas Tehniskā universitāte), Timothy Gifford (Movia), Rikke Risager (Blue Ocean Robotics), Jordi Albo-Canals (Universitat Ramon Llull) un Erik Hansen (LEGO).

Sīkāka informācija: www.robobusiness.eu

Facebook

Twitter

YouTube