uzaicini

PIETEIKTIES JAUNUMIEM

NOTIKUMU KALENDĀRS

Nav notikumu

ZIEDOT TIEŠSAISTĒ

Summa Tooltip € 25.00
€ 50.00
€ 100.00
€ 250.00

This Browser is not good enough to show HTML5 canvas. Switch to a better browser (Chrome, Firefox, IE9, Safari etc) to view the contect of this module properly

TRANSLATE PAGE

Latvian English German Icelandic Norwegian Portuguese Russian Spanish

5. maijā - tikšanās ar Ilonu Bušu, MarteMeo licenzētu supervizori un ģimenes psihoterapeiti

Neskatoties uz to, ka rītdien, 5.maijā ir brīvdiena iesakām izmantot iespēju Latvijas Autisma apvienības telpās no plkst. 16:00-18:00 tikties ar ģimenes psihoterapeiti, Marte Meo licenzētu supervizori Ilonu Bušu. Šī būs īpaša tēma - "Marte Meo. Atbalsts vecākiem speciālu prasmju attīstīšanā bērna audzināšanā ikdienā."
Tā kā daudzi no Jums ir pieteikušies un atteikušies ļoti savlaicīgi, aicinu atsūtīt savu apstiprinājumu, ja būsiet! Tas ir būtiski, lai mēs redzētu rītdienas dalībnieku skaitu!

Sestdien, 10.maijā Latvijas Autisma apvienība dosies uz Liepāju ar lekciju "Uzvedības problēmas pirmsskolā un skolā. Cēloņsakarību meklējumos", kas notiks Liepājas Domes zālē, Rožu ielā 6, no plkst. 11:00
Šajā lekcijā vecākiem un vecvecākiem, pedagogiem un atbalsta personālam skolā un pirmsskolā, kā arī citiem interesentiem būs iespējams uzzināt pamatjautājumus par autisku uzvedību un uzvedības traucējumu iemesliem, kā arī vienkāršiem soļiem, kā mazināt šos traucējumus. Ja Jūs vēlaties šīs tikšanās ietvaros tikties ar īpašiem speciālistiem, kuri praktizē Liepājā, mācībspēkiem, vecākiem, lūdzu, dodiet ziņu - uzrunāsim viņus.

Plānots, ka pirmdien, 12. maijā Latvijas Autisma apvienībā pēcpusdien viesosies Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Bērnu psihiatrijas nodaļas vadītāja bērnu psihiatre Laura Ķevere.

Sestdien, 17. maijā notiks supervīzija vecākiem, pedagogiem, sociālajiem darbiniekiem un citiem, kuri ikdienā risina jautājumus, saistītus ar problemātisku uzvedību pirmsskolā un skolā. Pasākumi notiks sadarbībā ar neformālās izglītības attīstības biedrību "Soli pa solim" un Rīgas domes Labklājības departamentu.

Pirmdien, 19.maijā 17:00-19:00 tējas pēcpusdiena: Kas ir Drāmas terapija?

Sestdien, 24.maijā 11:00-14:00 notiks lasītprasmes darbnīca.

Starptautiskie pasākumi:
No 26.-28. Maijam Hotel LEGOLAND Dānijā notiks forums RoboBusiness Europe – unikāla tikšanās vieta, kur satiekas publiskais sektors, industrija un akadēmiskā vide ar fokusu uz robottehnoloģijām balstītu inovāciju. Īpaša uzmanība tajā būs pievērsta formulai “Play & Learn” (Spēlējies un Mācies). Izmantojot robotiku izglītībā, bērni tiek rosināti kreatīvai domāšanai un veiksmīgāk pielāgojas jauno tehnoloģiju ērai.
Pasākuma ietvaros būs demonstrācijas un prezentācijas, tiešās tikšanās ar līderiem un meistariem robottehnoloģijās, DIY (Do it Yourself) tehnikās u.tml., kā arī tikšanās ar publiskajiem runātājiem Henrik Hautrop Lund (Dānijas Tehniskā universitāte), Timothy Gifford (Movia), Rikke Risager (Blue Ocean Robotics), Jordi Albo-Canals (Universitat Ramon Llull) un Erik Hansen (LEGO). Sīkāka informācija: www.robobusiness.eu

Ļoti pozitīvas ziņas:
Autisma atpazīstamības mēneša aktivitāšu ietvaros ir izdots ļoti svarīgs un ilgi gaidīts materiāls "IKDIENAS PRASMES UN DARBĪBAS cilvēkiem ar autiska spektra traucējumiem". Materiālā skaidrotas biežākās grūtības pašaprūpē, kas saistītas gan ar ģērbšanos, gan ēšanu, gan tualetes apmeklējumu un citām ikdienas aktivitātēm, doti praktiski padomi to novēršanai un jaunu prasmju apguvei. Tāpat tajā ir atrodami piktogrammu komplekti vizuālajam atbalstam. Materiālam ir īpašs dizains. Pateicoties tam Jums būs viegli strādāt ar šo materiālu, kā arī kopēt nepieciešamās nodaļas.
Ceram un ticam, ka šis materiāls būs praktisks atbalsts gan vecākiem, gan atbalsta personām, gan pedagogiem un citiem, kuri strādā ar bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem ar autiskā spektra traucējumiem.
Materiāls ir bez maksas pieejams labdarības veikalā HOPEN Rīgā (adrese: Mazā nometņu iela 32) un Ogrē (Skolas iela 18).

Visi pasākumi notiek Latvijas Autisma apvienības telpās Rīgā, Torņa ielā 4, 1B-202 (Jēkaba Kazarmas), un tie ir bezmaksas.

Facebook

Twitter

YouTube