uzaicini

PIETEIKTIES JAUNUMIEM

NOTIKUMU KALENDĀRS

Nav notikumu

ZIEDOT TIEŠSAISTĒ

Summa Tooltip € 25.00
€ 50.00
€ 100.00
€ 250.00

This Browser is not good enough to show HTML5 canvas. Switch to a better browser (Chrome, Firefox, IE9, Safari etc) to view the contect of this module properly

TRANSLATE PAGE

Latvian English German Icelandic Norwegian Portuguese Russian Spanish

LAA: Pirmdien, 12. maijā - tikšanās ar BKUS Bērnu psihiatrijas nodaļas vadītāju bērnu psihiatri Lauru Ķeveri

Pirmdien, 12. maijā no plkst. 17:00-19:00 Latvijas Autisma apvienībā viesosies BKUS Bērnu psihiatrijas nodaļas vadītāja bērnu psihiatre Laura Ķevere. Šīs tikšanās mērķis ir izrunāt jūsu - vecāku, vecvecāku, pedagogu, sociālo darbinieku un citu interesentu jautājumus gan par autismu, gan arī detalizētāk par diagnostiku, ārstniecības iespējām un citiem jums aktuāliem jautājumiem.
Tāpat arī aicinām sūtīt Jūs interesējošos jautājumus jau iepriekš, kas dos iespēju sagatavot plašākas atbildes tieši Jūsu situācijai.
Noteikti piesakieties!

Sestdien, 17. maijā plkst. 11:00-14:00 notiks supervīzija vecākiem, pedagogiem, sociālajiem darbiniekiem un citiem, kuri ikdienā risina jautājumus, saistītus ar problemātisku uzvedību pirmsskolā un skolā. Pasākumi notiks sadarbībā ar neformālās izglītības attīstības biedrību "Soli pa solim" un Rīgas domes Labklājības departamentu.
Tā kā vietu skaits ierobežots, aicinām pieteikties savlaicīgi.

Pirmdien, 19. maijā 17:00-19:00 tējas pēcpusdiena: Kas ir Drāmas terapija?

Plānots, ka ceturtdien, 22. maijā Latvijas Autisma apvienībā viesosies klauns no Vācijas ar īpašu priekšnesumu bērniem ar autiskā spektra traucējumiem. Ņemot vērā mūsu bērnu vajadzības, priekšnesumi ir plānoti mazām grupiņām. Tāpēc aicinām Jūs savlaicīgi pieteikties, norādot, kurš laiks Jums būtu piemērots: plkst. 16:00, 17:00 vai 18:00.
Sīkāka informācija sekos.

Sestdien, 24.maijā 11:00-14:00 notiks lasītprasmes darbnīca.

Citi jaunumi:
Autisma atpazīstamības mēneša aktivitāšu ietvaros ir izdots ļoti svarīgs un ilgi gaidīts materiāls "IKDIENAS PRASMES UN DARBĪBAS cilvēkiem ar autiska spektra traucējumiem". Materiālā skaidrotas biežākās grūtības pašaprūpē, kas saistītas gan ar ģērbšanos, gan ēšanu, gan tualetes apmeklējumu un citām ikdienas aktivitātēm, doti praktiski padomi to novēršanai un jaunu prasmju apguvei. Tāpat tajā ir atrodami piktogrammu komplekti vizuālajam atbalstam. Materiālam ir īpašs dizains, tāpēc Jums būs viegli strādāt ar šo materiālu, kā arī kopēt nepieciešamās nodaļas. Ceram un ticam, ka šis materiāls būs praktisks atbalsts gan vecākiem, gan atbalsta personām, gan pedagogiem un citiem, kuri strādā ar bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem ar autiskā spektra traucējumiem.
Materiāls ir bez maksas pieejams labdarības veikalā HOPEN Rīgā (adrese: Mazā nometņu iela 32) un Ogrē (Skolas iela 18).

Visi pasākumi notiek Latvijas Autisma apvienības telpās Rīgā, Torņa ielā 4, 1B-202 (Jēkaba Kazarmas), un tie ir bezmaksas.

Facebook

Twitter

YouTube