uzaicini

PIETEIKTIES JAUNUMIEM

NOTIKUMU KALENDĀRS

Nav notikumu

ZIEDOT TIEŠSAISTĒ

Summa Tooltip € 25.00
€ 50.00
€ 100.00
€ 250.00

This Browser is not good enough to show HTML5 canvas. Switch to a better browser (Chrome, Firefox, IE9, Safari etc) to view the contect of this module properly

TRANSLATE PAGE

Latvian English German Icelandic Norwegian Portuguese Russian Spanish

Sestdien 17.maijā darbnīca par vecāku un pedagogu sadarbību problēmsituācijās

20140517barjeras

Sestdien, 17. maijā plkst. 11:00-14:00 notiks iekļaujošās uzvedības atbalsta darbnīcas supervīziju formātā vecākiem, pedagogiem, sociālajiem darbiniekiem un citiem, kuri ikdienā saskaras ar jautājumiem, saistītiem ar problemātisku uzvedību pirmsskolā un skolā. Šīs darbnīcas tēma - Komunikācijas un sadarbības barjeras starp vecākiem un pedagogiem. Aicinām izmantot šo lielisko iespēju ar Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas psihologu palīdzību praktiski un taktiski risināt sarežģītas situācijas, uzzināt citu pegadogu un vecāku pieredzi, kā arī uzzināt par resursism šo situāciju risināšanā.
Pasākumi notiks sadarbībā ar neformālās izglītības attīstības biedrību "Soli pa solim" un Rīgas domes Labklājības departamentu.
Noteikti piesakieties, ja plānojiet būt: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai pie mums.

Ceturtdien, 22. maijā Latvijas Autisma apvienībā sava labdarības ceļojuma ietvaros viesosies klauns un burvju mākslinieks Vova no Vācijas ar īpašu priekšnesumu bērniem ar īpašām vajadzībām un viņu vecākiem. Viņa māksla - ar nelieliem, bet izteiksmīgiem žestiem, mīmiku, mini spēlēm uzdāvinās smaidu katram skatītājam. Ja auditorija to vēlēsies, mākslinieks dažus trikus iemācīs arī viņiem.
Māksliniekam ir liela pieredze daudzās valstīs dažādos svētkos, bērnu namos, pasākumos bērniem ar īpašām vajadzībām. Sīkāka informācija te: www.clownwowa.de
Ņemot vērā mūsu bērnu vajadzības, priekšnesumi ir plānoti mazām grupiņām. Tāpēc aicinām Jūs savlaicīgi pieteikties, norādot, kurš laiks Jums būtu piemērots: plkst. 16:00, 17:00 vai 18:00.
Komunikācijas pamatvaloda būs vācu un krievu, bet noteikti palīdzēsim ar tulkošanu, ja tas būs nepieciešams.
Pasākums ir bez maksas, notiks mūsu telpās Torņa ielā 4, bet noteikti piesakieties!

Sestdien, 24.maijā 11:00-14:00 notiks lasītprasmes darbnīca.

Citi jaunumi:
Autisma atpazīstamības mēneša aktivitāšu ietvaros ir izdots ļoti svarīgs un ilgi gaidīts materiāls "IKDIENAS PRASMES UN DARBĪBAS cilvēkiem ar autiska spektra traucējumiem". Materiālā skaidrotas biežākās grūtības pašaprūpē, kas saistītas gan ar ģērbšanos, gan ēšanu, gan tualetes apmeklējumu un citām ikdienas aktivitātēm, doti praktiski padomi to novēršanai un jaunu prasmju apguvei. Tāpat tajā ir atrodami piktogrammu komplekti vizuālajam atbalstam. Materiālam ir īpašs dizains, tāpēc Jums būs viegli strādāt ar šo materiālu, kā arī kopēt nepieciešamās nodaļas.
Ceram un ticam, ka šis materiāls būs praktisks atbalsts gan vecākiem, gan atbalsta personām, gan pedagogiem un citiem, kuri strādā ar bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem ar autiskā spektra traucējumiem.
Materiāls ir bez maksas pieejams labdarības veikalā HOPEN Rīgā (adrese: Mazā nometņu iela 32) un Ogrē (Skolas iela 18).

Visi pasākumi notiek Latvijas Autisma apvienības telpās Rīgā, Torņa ielā 4, 1B-202 (Jēkaba Kazarmas), un tie ir bezmaksas.

Facebook

Twitter

YouTube