uzaicini

PIETEIKTIES JAUNUMIEM

NOTIKUMU KALENDĀRS

Nav notikumu

ZIEDOT TIEŠSAISTĒ

Summa Tooltip € 25.00
€ 50.00
€ 100.00
€ 250.00

This Browser is not good enough to show HTML5 canvas. Switch to a better browser (Chrome, Firefox, IE9, Safari etc) to view the contect of this module properly

TRANSLATE PAGE

Latvian English German Icelandic Norwegian Portuguese Russian Spanish

Bērnu ar AST tikšanās ar klaunu - 22. maijā

Esam sagatavojuši pamatu materiālam par asistentiem skolā. Tajā ir vēl daudzas neprecizitātes un skaidrojami jautājumi. Ja vēlaties palīdzēt tā pilnveidē jebkurā no tā sadaļām, lūdzu, dodiet ziņu - nosūtīšu esošo versiju. Plānojam to pabeigt jūnijā, tad tas būs pieejams elektroniskā formātā mājas lapā.

Ceturtdien, 22. maijā Latvijas Autisma apvienībā sava labdarības ceļojuma ietvaros viesosies klauns un burvju mākslinieks Vova no Vācijas ar īpašu priekšnesumu bērniem ar īpašām vajadzībām un viņu vecākiem. Viņa māksla - ar nelieliem, bet izteiksmīgiem žestiem, mīmiku, mini spēlēm uzdāvinās smaidu katram skatītājam. Ja auditorija to vēlēsies, mākslinieks dažus trikus iemācīs arī viņiem.
Māksliniekam ir liela pieredze daudzās valstīs dažādos svētkos, bērnu namos, pasākumos bērniem ar īpašām vajadzībām. Sīkāka informācija te: www.clownwowa.de
Ņemot vērā mūsu bērnu vajadzības, priekšnesumi ir plānoti mazām grupiņām. Tāpēc aicinām pieteikties, norādot, kurš laiks Jums būtu piemērots - vēl ir brīvas vietas plkst. 16:00 un 17:00.
Pasākums ir bezmaksas un notiks mūsu telpās Torņa ielā 4, 1B-202!

Sestdien, 24.maijā 11:00-14:00 bija paredzēta lasītprasmes darbnīca ar mērķi apskatīt dažādas metodes lasītprasmes apguvei, dalīties pieredzē, apmainīties ar idejām, informāciju par aplikācijām un citiem resursiem. Sakarā ar to, ka ir maza interese no vecāku puses, pasākums tiek PĀRCELTS uz vēlāku laiku - tuvāk skolas posmam.
Tēma nekur nepazudīs - paralēli gatavojam līdzīgu darbnīcu tēmu par matemātiku - gan pašām pamatprasmēm, gan sarežģītākiem uzdevumiem, un kā arī gataojam iztēles darbnīcu. Ja Jums ir laiks, iespējas un idejas šīm un citām tēmām, dodiet ziņu!
Tāpat dodiet ziņu, kad esat gatavi šīm darbnīcām, informējot par sev ērtiem laikiem - mūsu pieredze rāda, ka vasarā ir vienkāršāk pieskaņoties.

Lūgums pēc palīdzības:
Pateicoties letapolise projektam, Autisma apvienībā ir laminators un papīra giljotīna, un ja Jums nepieciešams laminēt materiālus bērnu un pieaugušo ar autismu vajadzībām, droši dodiet ziņu. Ar jūniju plānots, ka autisma apvienībā būs visu dienu mūsu brīvprātīgie palīgi, tāpēc jūs varēsiet nākt sev ērtā laikā izgatavot sev nepieciešamos materiālus.
Vienīgi mums ļoti nepieciešamas laiminēšanas plēves. Ja varat palīdzēt ar tām vai ar finansiālu atbalstu to iegādei, priecāsimies par katru eksemplāru. Jo vizuālās uzskates materiāli trūkst gan ģimenēm, gan bērnudārziem, skolām, gan dienas centriem un veselības aprūpes iestādēm.

Citas ziņas:
Vasaras beigās plānota britu sensorās integrācijas speciālistu vizīte Latvijā.
Ja Jums nepieciešama plašāka informācija, aicinu sazināties ar Emīliju Alijevu, ar kuru jau iepazināties divās darbnīcās. Viņas e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Facebook

Twitter

YouTube