uzaicini

PIETEIKTIES JAUNUMIEM

NOTIKUMU KALENDĀRS

Nav notikumu

ZIEDOT TIEŠSAISTĒ

Summa Tooltip € 25.00
€ 50.00
€ 100.00
€ 250.00

This Browser is not good enough to show HTML5 canvas. Switch to a better browser (Chrome, Firefox, IE9, Safari etc) to view the contect of this module properly

TRANSLATE PAGE

Latvian English German Icelandic Norwegian Portuguese Russian Spanish

LAA jaunumi jūlijā

20140712sadarbiba

Pirmdien, 30. jūnijā plkst. 17:00 tikšanās "Autisms un meitenes". Ja vēlēsieties, veidosim arī atbalsta grupu jums, meiteņu vecāki, lai sniegtu atbalstu šajā nepavisam ne vienkāršajā ceļā un organizēsim arī citas tematiskās tikšanās. Aicinām iesūtīt jūsu jautājumus, kā arī ieteikumus, kādi materiāli būtu svarīgi jums - mūsu brīvprātīgo komanda centīsies sameklēt uz tiem atbildes. Lai gan šī tikšanās plānota tieši meiteņu vecāku atbalstam, aicinām ciemos arī speciālistus, pedagogus un citus interesentus.

Gatavojoties jaunajam mācību gadam, sestdien, 12. jūlijā plkst. 11:00-14:00 notiks darbnīca vecākiem, pedagogiem, sociālajiem darbiniekiem un citiem interesentiem "Vecāku un pedagogu sadarbība" par sekojošiem jautājumiem:
- Kā veidot pozitīvus nosacījumus vienotam darbam?
- Ko darīt, ja sadarbība neveidojas?
- un, protams, atbildes uz Jūsu jautājumiem.
Pasākums notiks sadarbībā ar Rīgas domes Labklājības departamentu.
Pieteikšanās pa e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai pie mums.

Pirmdien, 14. jūlijā plkst 14:00 notiks vizuālā atbalsta materiālu darbnīca "Dienas kārtība".

Pirmdien, 21. jūlijā plkst 14:00 notiks notiks vizuālā atbalsta materiālu darbnīca "Pašaprūpe".

Šajās darbnīcās interesentiem būs iespēja ne tikai semināra formātā uzzināt par vizuālā atbalsta materiālu izmantošanu dažādās vidēs, bet arī izgatavot un laminēt sev nepieciešamos vizuālās uzskates materiālus lietošanai ikdienā. Aicinu izmantot šo iespēju gan ģimenes, gan pedagogus, gan arī dienas centrus, sociālos darbiniekus un citus interesentus.
Ja līdz šim neaizpildījāt anketu, aicinām to izdarīt ŠEIT - tas palīdzēs saprast Jūsu prioritātes un vajadzības vizuālā atbalsta jomā.
Pasākums ir bez maksas. Pieteikšanās obligāta, jo vietu skaits ir ierobežots, jo šis pasākumu cikls prasa apjomigu materiālu sagatavošanu!
Pasākums notiek sadarbībā ar Rīgas domes Labklājības departamentu.

Piektdien 25. jūlijā plkst. 15:00 Latvijas Autisma apvienībā viesosies homeopāte Silvija Ābele ar lekciju-diskusiju "Homeopātija, CEASE terapija un GAPS - iespējas autisma atbalstam".
Zinām, ka daudziem vecākiem un citiem Autisma apvienības viesiem pēc pirmās lekcijas palika neatbildēti daudzi jautājumi, un šīs tēmas vienmēr izraisa pamatotas diskusijas. Autisma apvienības durvis būs atvērtas jauno speciālistu un virzienu lekcijām, lai rosinātu diskusijas un dotu iespējas vecākiem tikties ar speciālistiem, kuri darbojas dažādās jomās.
Tomēr aicinām vecākus rūpīgi sekot jaunākajiem zinātniskajiem pētījumiem un izvērtēt katru metodi, kuru plānojietizmantot, kā arī uzdot jautājumus speciālistiem par izvēlētās metodes zinātnisko pamatojumu.

Visi pasākumi notiks Latvijas Autisma apvienībā Vecrīgā, Torņa ielā 4, 1B-202 un ir bez maksas.


Mūsu draugu ziņas:
30. jūnijā Rīgas Stradiņa universitātes Medicīnas promocijas padomes atklātajā sēdē Rīgā, Dzirciema ielā 16, Hipokrāta auditorijā, Daiga Bauze aizstāvēs promocijas darbu „Autiskā spektra traucējumu ģenētiskie aspekti”.

Starptautiskie pasākumi:
Konference "Autism, puberty and relationships", 9. Jūlijs, Nottingham, Lielbritānija
This event will help you learn tools and strategies to help you talk confidently about relationships to young people and adults with autism. Delegates can choose from interactive seminars on keeping safe, health, puberty and the legal framework for teachers and support workers.
Our conference will be of interest to health care, education and social work professionals.

Lietuvā, Kauņā no 15. jūlija līdz 18. jūlijam notiks 36. Starptautiskā skolu psihologu asociācijas (ISPA) organizētā konference "Bērnu tiesības un vajadzības: Izaicinājumi skolai, ģimenei un sabiedrībai".
Pirms konferences 15.jūlijā notiks darbnīcas, un viena no tām ir "Autismam draudzīga skola".
Workshop 1: Developing Autism Friendly Schools and Communities
Presenter: Dr. Janet Muscutt, Executive Principal Educational Psychologist Bury, Salford and Wigan, UK
Konferences apmeklējuma cenas redzēsiet linkā, bet darbnīcās maksā 25 vai 40 eiro - atkarībā no jūsu statusa:
http://www.eventmanagement.lt/ispa2014.html
Priecāsimies, ja kādam būs iespēja doties uz turieni.

Facebook

Twitter

YouTube