uzaicini

PIETEIKTIES JAUNUMIEM

NOTIKUMU KALENDĀRS

Nav notikumu

ZIEDOT TIEŠSAISTĒ

Summa Tooltip € 25.00
€ 50.00
€ 100.00
€ 250.00

This Browser is not good enough to show HTML5 canvas. Switch to a better browser (Chrome, Firefox, IE9, Safari etc) to view the contect of this module properly

TRANSLATE PAGE

Latvian English German Icelandic Norwegian Portuguese Russian Spanish

Pirmdien, 14.jūlijā - Vizuālā atbalsta materiālu darbnīca

20140714_dienaskartiba

Gatavojoties jaunajam mācību gadam, sestdien, 12. jūlijā plkst. 11:00-14:00 notiks darbnīca vecākiem, pedagogiem, sociālajiem darbiniekiem un citiem interesentiem "Vecāku un pedagogu sadarbība" par sekojošiem jautājumiem:
- Kā veidot pozitīvus nosacījumus vienotam darbam?
- Ko darīt, ja sadarbība neveidojas?
- un, protams, atbildes uz Jūsu jautājumiem.
Pasākums notiks sadarbībā ar Rīgas domes Labklājības departamentu.
Pieteikšanās pa e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai pie mums.

Pirmdien, 14. jūlijā plkst 14:00-18:00 notiks vizuālā atbalsta materiālu darbnīca "Dienas kārtība". Tā ir pirmā piecu darbnīcu ciklā.
Šajā darbnīcā interesentiem būs iespēja uzzināt gan par dažādiem veidiem, kā strukturēt dienu bērnam vai jaunietim ar autiskā spektra traucējumiem, gan par vizuālā atbalsta materiālu izmantošanu dažādās vidēs. Tāpat būs iespēja izgatavot un laminēt sev nepieciešamos vizuālās uzskates materiālus lietošanai ikdienā.
Jums būs iespēja arī ielaminēt Jūsu personīgos vizuālā atbalsta materiālus, ja esat gatavi ar tiem dalīties ar citiem darbnīcas dalībniekiem.
Aicinam ģimenes, pedagogus, dienas centru darbiniekus, sociālos darbiniekus un citus interesentus izmantot šo iespēju. Ja līdz šim neaizpildījāt anketu, aicinām to izdarīt ŠEIT - tas palīdzēs saprast Jūsu prioritātes un vajadzības vizuālā atbalsta jomā. Iespēju robežās īstenosim tās šo piecu darbnīcu ciklā.
Pasākums ir bez maksas.
Pieteikšanās obligāta!
Pasākums notiek sadarbībā ar Rīgas domes Labklājības departamentu.

Pirmdien, 21. jūlijā plkst 14:00 notiks notiks vizuālā atbalsta materiālu darbnīca "Pašaprūpe".

Piektdien 25. jūlijā plkst. 15:00 Latvijas Autisma apvienībā viesosies homeopāte Silvija Ābele ar lekciju-diskusiju "Homeopātija, CEASE terapija un GAPS - iespējas autisma atbalstam".
Zinām, ka daudziem vecākiem un citiem Autisma apvienības viesiem pēc pirmās lekcijas palika neatbildēti daudzi jautājumi, un šīs tēmas vienmēr izraisa pamatotas diskusijas. Autisma apvienības durvis būs atvērtas jauno speciālistu un virzienu lekcijām, lai rosinātu diskusijas un dotu iespējas vecākiem tikties ar speciālistiem, kuri darbojas dažādās jomās.
Tomēr aicinām vecākus rūpīgi sekot jaunākajiem zinātniskajiem pētījumiem un izvērtēt katru metodi, kuru plānojiet izmantot, kā arī uzdot jautājumus speciālistiem par izvēlētās metodes zinātnisko pamatojumu.

Visi pasākumi notiks Latvijas Autisma apvienībā Vecrīgā, Torņa ielā 4, 1B-202 un tie ir bez maksas.


Lūgums atsaukties palīgus divām ģimenēm:
Septembrī Leonam paliks 5 gadi, tiek sākta pirmsskolas apmācība, ir logopēdiskas problēmas, problēmas ar uzvedību noteiktās situācijās (izmaiņas dienas ritmā, jāiet ārā pastaigāties u.c.). Darba diena ir no 8.15 - 13:00, dārziņš atrodas Raganā, Krimuldas novadā. Prasības nav noteiktas - galvenais, atrast kontaktu ar bērnu un spēt mācīties (labprāt apmācītu asistentu pie Leona speciālistes, kas strādā ar viņa attīstību).
Asistentu apmaksā pašvaldība, taču nepieciešamības gadījumā varam runāt par piemaksu arī no vecāku puses. Sīkāka informācija: Ance Pētersone, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. , 26423637.

Meklēju asistentu meitenei (7 gadi ar Aspegera sindromu) pavadīšanai un integrēšanai skolas vidē. Darba laiks no 8.30-13.30 vai 8.30-14.30 atkarībā no stundu skaita. Vēlams(bet tikai vēlams) arī dažas dienas nedēļā pieskatīšana mājās pēc skolas līdz 18.00-19.00. Skola atrodas gandrīz Rīgas centrā, Katrīnas ielā. Tiks nodrošināta nepieciešamā apmācība. tel. 28313152, Ilona


Mūsu draugu ziņas:
Jūrmalas pilsētas dome informē par iespēju izmantot BEZ MAKSAS peldratus un tandēmriteni cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem. Inventārs ir pieejams Kauguru glābšanas stacijā (Kateiņa Zolta iela 123) un Jaunķemeru glābšanas stacijā (Brīzes iela 1a) katru dienu no plkst.9.00 līdz 21.00.
Lai palielinātu pieejamību inventāra izmantošanai, pieejams asistents, kas sniedz atbalstu cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem, izmantojot peldratus un citu inventāru. Pakalpojums ir BEZ MAKSAS. Asistents pieejams katru dienu no plkst.9.30 līdz 20.00, iespējams vienoties arī par citu laiku. Lai koordinētu atbalsta sniegšanu, aicinām iepriekš pieteikties pa tālruni 26662385.

Nākotnei:
Ja kādam ir interese novadīt darbīcu, nolasīt lekciju, dalīties savā pieredzē, droši dodat ziņu! Vai, ja vēlaties ieteikt kādu speciālistu tikšanās reizēm, priecāsimies par Jūsu ieteikumiem.

Facebook

Twitter

YouTube