uzaicini

PIETEIKTIES JAUNUMIEM

NOTIKUMU KALENDĀRS

Nav notikumu

ZIEDOT TIEŠSAISTĒ

Summa Tooltip € 25.00
€ 50.00
€ 100.00
€ 250.00

This Browser is not good enough to show HTML5 canvas. Switch to a better browser (Chrome, Firefox, IE9, Safari etc) to view the contect of this module properly

TRANSLATE PAGE

Latvian English German Icelandic Norwegian Portuguese Russian Spanish

LAA jaunumi jūlijā-augustā

Piektdien, 25. jūlijā plkst. 15:00 Latvijas Autisma apvienībā viesosies homeopāte Silvija Ābele ar lekciju-diskusiju "Homeopātija, CEASE terapija un GAPS - iespējas autisma atbalstam".
Zinām, ka daudziem vecākiem un citiem Autisma apvienības viesiem pēc pirmās lekcijas palika neatbildēti daudzi jautājumi, un šīs tēmas vienmēr izraisa pamatotas diskusijas. Autisma apvienības durvis būs atvērtas jauno speciālistu un virzienu lekcijām, lai rosinātu diskusijas un dotu iespējas vecākiem tikties ar speciālistiem, kuri darbojas dažādās jomās.
Tomēr aicinām vecākus rūpīgi sekot jaunākajiem zinātniskajiem pētījumiem un izvērtēt katru metodi, kuru plānojiet izmantot, kā arī uzdot jautājumus speciālistiem par izvēlētās metodes zinātnisko pamatojumu.

Pirmdien, 28. jūlijā plkst. 14:00-18:00 notiks vizuālā atbalsta materiālu izgatavošanas darbnīca "Uzvedība".
Lūdzam noteikti interesentus pieteikties, informējot precīzi par savām vajadzībām vai problēmjautājumiem saistībā ar uzvedību un vizuālo atbalstu. Jums būs iespēja arī ielaminēt Jūsu personīgos vizuālā atbalsta materiālus par konkrēto tēmu, ja esat gatavi ar tiem dalīties ar citiem darbnīcas dalībniekiem.
Pasākums ir bez maksas, bet pieteikšanās ir obligāta! Pieteikumā lūdzam norādīt svarīgāko uzvedības aspektu, kuru vēlaties risināt. Tā kā grupas ātri nokomplektējas, bet pieprasījums ir liels, lūdzam tos, kuri netiek, informēt savlaicīgi, lai varam dot iespēju citiem.
Aicinam ģimenes, pedagogus, dienas centru darbiniekus, sociālos darbiniekus un citus interesentus izmantot šo iespēju. Ja līdz šim neaizpildījāt anketu, aicinām to izdarīt ŠEIT - tas palīdzēs saprast Jūsu prioritātes un vajadzības vizuālā atbalsta jomā. Iespēju robežās tās īstenosim.
Pasākums notiek sadarbībā ar Rīgas domes Labklājības departamentu.

Pirmdien, 4. augustā plkst. 14:00-18:00 notiks vizuālā atbalsta materiālu izgatavošanas darbnīca "Kārtība" sadarbībā ar Rīgas domes Labklājības departamentu.

Par pirmo divu vizuālā atbalsta materiālu izgatavošanas darbnīcu rezultātiem:
Tā kā no lielās slodzes dēļ mums bija nepieciešams atdot remontā laminatoru, informējam, ka pirmo darbnīcu dalībnieki savus materiālus varēs saņemt ar šo piektdienu Latvijas Autisma apvienībā sev ērtā laikā, iepriekš piesakoties.
Visi materiāli, kuri būs tapuši šo piecu darbnīcu ietvaros, tiks apkopoti un būs pieejami gan mājas lapā, gan arī Autisma apvienībā klātienē.

Laiku pa laikam Latvijas Autisma apvienības draugi atsūta informāciju par iespējām saņemt ielūgumus uz kādiem īpašiem kultūras un izklaides pasākumiem. Ja vēlaties saņemt ziņu (zvanu vai e-pastu) par iespējām apmeklēt tos, aicinām Jūs aicinām AIZPILDĪT ŠO ANKETU.
Tāpat aicinām būt saprotošiem - parasti ziņas par šīm iespējām saņemam diezgan vēlu - iespējams, pasākums būs pat paredzēts pēc pāris stundām vai nākamajā dienā, bet tomēr tā ir iespēja Jūsu ģimenei izbaudīt mazus svētkus.

Starptautiskās ziņas:
Conference: Women and girls on the autism spectrum, 9 October 2014
This conference aims to further the discussion around diagnosis and support for women and girls with autism. We are very pleased to announce that Dr Wenn Lawson (formerly Wendy Lawson) will be giving the keynote address at the conference. Dr Lawson will discuss the unique strengths of women on the spectrum as well as the challenges they face. Delegates can choose from interactive seminars on topics like health, social care and education.

Mūsu draugu ziņas:
MTG TV Latvia meklē Labās gribas uzņēmējus, lai sniegtu atbalstu 45 000 eiro apmērā labākajai idejai MTG TV Latvia kanāli TV3 un 3+ kopā ar bezpeļņas organizāciju Reach for change īsteno jaunu un nebijušu sociālo projektu Labās gribas uzņēmējs. Projekta mērķis ir atrast cilvēkus, kuru idejas spēj padarīt bērnu pasauli labāku, un palīdzēt šiem cilvēkiem pārvērst idejas veiksmīgā sociālā uzņēmumā. Konkursa Labās gribas uzņēmējs uzvarētājs saņems finansiālu atbalstu 45 000 eiro, mediju grupas pieredzējušo darbinieku zināšanas un atbalstu sociālās uzņēmējdarbības uzsākšanai, kā arī publicitātiMTG TV Latvia ietvaros, lai spētu realizēt sociālās uzņēmējdarbības ideju. Līdz 14. septembrim ikviens, kuram ir idejas, kā veicināt bērnu labklājību, un kurš vēlas savus nodomus realizēt sociālā uzņēmējdarbībā, aicināts pieteikties mājas lapā WWW.LABASGRIBASUZNEMEJS.LV

Lūgums palīdzēt:
Latvijas Autisma apvienībai šis nav vienkāršs laiks, bet, neskatoties uz materiālo un finansiālo resursu trūkumu, mēs darām visu iespējamo, lai sniegtu atbalstu un konsultācijas ģimenēm gan Rīgā, gan ārpus tās. Mums nav neviena apmaksāta darbinieka, un viss, ko redziet ir mūsu brīvprātīgais darbs.
Ja Jums ir idejas un resursi projektu rakstīšanā, finansējuma piesaistē, vai varat palīdzēt ar materiāliem un informāciju, novērtēsim jebkuru atbalstu.Tāpat iespēju robežās aicinām ziedot biedrībai un samaksāt biedru naudas.
Paldies par atbalstu!

Facebook

Twitter

YouTube