uzaicini

PIETEIKTIES JAUNUMIEM

ZIEDOT TIEŠSAISTĒ

Summa Tooltip € 25.00
€ 50.00
€ 100.00
€ 250.00

This Browser is not good enough to show HTML5 canvas. Switch to a better browser (Chrome, Firefox, IE9, Safari etc) to view the contect of this module properly

TRANSLATE PAGE

Latvian English German Icelandic Norwegian Portuguese Russian Spanish

LAA aktualitātes augustāSadarbībā ar mūsu spāņu kolēģiem esam iztulkojuši un sagatavojuši divas brīnišķīgas animācijas filmas par autisma tēmu. Šodien nododam Jūsu vērtēšanai pirmo no tām.
Paldies visiem, kuri palīdzēja šajā darbā.

Pirmdien, 11. augustā plkst. 14:00-18:00 notiks noslēdzošā vizuālā atbalsta materiālu izgatavošanas darbnīca. Paldies par fantastisko atsaucību un padarīto darbu, neskatoties uz lielo karstumu un vasaru!
Šoreiz plānota tēma par kārtības un uzvedības noteikumu vizualizāciju, kā arī apkoposim padarīto, rādot, kā šos materiālus izmantot praktiski, gan izvietojot telpā, gan izmantojot komunikācijā.
Pasākums ir bez maksas, bet pieteikšanās ir obligāta!
Visi materiāli būs pieejami mūsu mājas lapā, kā arī dalībnieki, kuri reģistrējoties atstāja savus epastus, saņems tos elektroniski.
Tie, kuriem nav bijis iespējams apmeklēt šīs darbnīcas, bet nepieciešami vizuālā atbalsta materiāli, lūdzam dot ziņu - sagatavosim Jums īpaši Jums nepieciešamos komplektus.
Pasākums notiek sadarbībā ar Rīgas domes Labklājības departamentu.

Tā kā pieprasījums pēc materiāliem ir liels, bet pats izgatavošanas process - darbietilpīgs, mums ir ideja organizēt "Piktogrammu talku", tāpēc aicinām talkā ģimenes ar bērniem un citus palīgus papildu materiālu izgatavošanā. Plānojam veidot trīs šādus pasākumus, un pirmais no tiem plānots sestdien 16.augustā plkst 11:00.
Tā ietvaros plānosim, drukāsim, laminēsim, griezīsim, sistematizēsim dažādus materiālus, kā arī darīsim daudzus citus aizraujošus darbus un darbiņus, ar kuru palīdzību ģimenes, speciālie un vispārizglītojošie bērnudārzi un skolas, dienas centri varēs saņemt tik nepieciešamos vizuālā atbalsta materiālus.

Piektdien, 22.augustā plkst. 11:00 Liepājā Liepājas domē notiks seminārs - Bērnu ar autiskā spektra traucējumiem iekļaušana vispārizglītojošās skolās, asistenta loma, kā arī stratēģijas un metodes, kuras palīdz bērniem iekļauties šajā vidē. Lektores: Zane Kronberga un Ilona Smirnova.

Sestdien 30. augustā plkst. 11:00-15:00 notiks supervīzija iekļaujošās uzvedības veicināšanai "Vecāku un pedagogu sadarbības veidošanas soļi pirmsskolā un skolā". Pasākums notiks sadarbībā ar neformālās izglītības attīstības biedrību "Soli pa solim" un Rīgas domes Labklājības departamentu. Noteikti piesakieties, ja plānojiet būt: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai pie mums.

Mūsu draugu ziņas:
Aicinām pieteikties dalībai Norvēģijas Erasmus+ nacionālās aģentūras organizētā Eiropas Savienības izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ starptautiskā kontaktseminārā „Early School Leaving”, kas norisināsies no 2014. gada 15. līdz 18. oktobrim.
Semināra mērķis ir dot iespēju Erasmus+ programmas valstu institūcijām, kas darbojas skolu izglītības sektorā un strādā ar jautājumiem par skolēnu priekšlaicīgu mācību pārtraukšanu, veidot kontaktus tālākai sadarbībai un veicināt augstas kvalitātes programmas stratēģisko partnerību projektu pieteikumu sagatavošanu 2015. gada projektu konkursam skolu izglītības sektorā.

Mūsu starptautisko draugu ziņas:
Pirmdien, 18.augustā Palangas tuvumā Lietuvas Autisma apvienības organizētās bērnu un vecāku nometnes ietvaros notiks notiks teorētiskā lekcija un praktiskā darbnīca par tēmu "Socālie roboti un autisms". Ja kādam ir laiks, iespējas un interese uz turieni doties, dodiet ziņu!

Starptautiskās ziņas:
Understanding and supporting challenging behaviour. 14 October 2014
Aston Villa Football Club, Birmingham
This conference features key speakers who will discuss factors which can trigger behaviours for people with autism which can be difficult for other people to deal with.

Lūgums palīdzēt:
Latvijas Autisma apvienībai šis nav vienkāršs laiks, bet, neskatoties uz materiālo un finansiālo resursu trūkumu, mēs darām visu iespējamo, lai sniegtu atbalstu un konsultācijas ģimenēm gan Rīgā, gan ārpus tās. Mums nav neviena apmaksāta darbinieka, un viss, ko redziet ir mūsu brīvprātīgais darbs.
Ja Jums ir idejas un resursi projektu rakstīšanā, finansējuma piesaistē, vai varat palīdzēt ar materiāliem un informāciju, novērtēsim jebkuru atbalstu. Tāpat iespēju robežās aicinām ziedot biedrībai un samaksāt biedru naudas.

Paldies par atbalstu!

Facebook

Twitter

YouTube