uzaicini

PIETEIKTIES JAUNUMIEM

NOTIKUMU KALENDĀRS

Nav notikumu

ZIEDOT TIEŠSAISTĒ

Summa Tooltip € 25.00
€ 50.00
€ 100.00
€ 250.00

This Browser is not good enough to show HTML5 canvas. Switch to a better browser (Chrome, Firefox, IE9, Safari etc) to view the contect of this module properly

TRANSLATE PAGE

Latvian English German Icelandic Norwegian Portuguese Russian Spanish

LAA: Piktogrammu talka tiek pārcelta uz 23. augustu


Tiem, kuri vēl nav līdz šim pieteikušies mūsu FACEBOOK lapā, nododam vērtēšanai otro filmiņu par to, kāda ir bērnu ar autiskā spektra traucējumiem pasaule un kādi ir viņu izcilie talanti.

Mūsu pasākumi:
Informējam, ka respektējot daudzu ģimeņu lūgumu - piktogrammu talku neorganizēt Rīgas svētku ietvaros, rītdienas, 16. augusta pasākums tiek PĀRCELTS par vienu nedēļu - uz 23. augusta plkst. 11:00.
Tā ietvaros plānosim, drukāsim, laminēsim, griezīsim un sistematizēsim dažādus materiālus, kā arī darīsim daudzus citus aizraujošus darbus un darbiņus, ar kuru palīdzību Jūs, ģimenes, speciālie un vispārizglītojošie bērnudārzi, skolas un dienas centri varēsiet saņemt tik nepieciešamos vizuālā atbalsta materiālus.
Aicinām palīgā ikvienu - lielu un mazu - darba pietiks visiem.

Piektdien, 22. augustā plkst. 11:00 Liepājā Liepājas domē notiks seminārs - Bērnu ar autiskā spektra traucējumiem iekļaušana vispārizglītojošās skolās, asistenta loma, kā arī stratēģijas un metodes, kas palīdz bērniem iekļauties šajā vidē. Lektores: Zane Kronberga un Ilona Smirnova.

Sestdien, 30. augustā plkst. 11:00-15:00 notiks supervīzija iekļaujošās uzvedības veicināšanai "Vecāku un pedagogu sadarbības veidošanas soļi pirmsskolā un skolā". Pasākums notiks sadarbībā ar neformālās izglītības attīstības biedrību "Soli pa solim" un Rīgas domes Labklājības departamentu. Noteikti piesakieties, ja plānojiet būt: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai pie mums.

Mūsu starptautisko draugu ziņas:
Pirmdien, 18. augustā Palangas tuvumā Lietuvas Autisma apvienības organizētās bērnu un vecāku nometnes ietvaros notiks notiks teorētiskā lekcija un praktiskā darbnīca par tēmu "Socālie roboti un autisms". Ja kādam ir laiks, iespējas un interese uz turieni doties, dodiet ziņu!

Lūgums palīdzēt:
Latvijas Autisma apvienībai šis nav vienkāršs laiks, bet, neskatoties uz materiālo un finansiālo resursu trūkumu, mēs darām visu iespējamo, lai sniegtu atbalstu un konsultācijas ģimenēm gan Rīgā, gan ārpus tās. Mums nav neviena apmaksāta darbinieka, un viss, ko redziet ir mūsu brīvprātīgais darbs.
Ja Jums ir idejas un resursi projektu rakstīšanā, finansējuma piesaistē, vai varat palīdzēt ar materiāliem un informāciju, novērtēsim jebkuru atbalstu. Tāpat iespēju robežās aicinām ziedot biedrībai un samaksāt biedru naudas.
Paldies par atbalstu!

Facebook

Twitter

YouTube