uzaicini

PIETEIKTIES JAUNUMIEM

ZIEDOT TIEŠSAISTĒ

Summa Tooltip € 25.00
€ 50.00
€ 100.00
€ 250.00

This Browser is not good enough to show HTML5 canvas. Switch to a better browser (Chrome, Firefox, IE9, Safari etc) to view the contect of this module properly

TRANSLATE PAGE

Latvian English German Icelandic Norwegian Portuguese Russian Spanish

Rīt, 23. augustā - piktogrammu talka

Rīt, 23. augustā plkst. 11:00 organizējam piktogrammu talku. Tās ietvaros plānosim, drukāsim, laminēsim, griezīsim un sistematizēsim dažādus materiālus, kā arī darīsim daudzus citus aizraujošus darbus un darbiņus, ar kuru palīdzību Jūs - ģimenes, speciālie un vispārizglītojošie bērnudārzi, skolas un dienas centri varēsiet saņemt nepieciešamos vizuālā atbalsta materiālus.
Aicinām palīgā ikvienu - lielu un mazu - darba pietiks visiem.
Pasākums notiek sadarbībā ar Rīgas domes Labklājības departamentu.

Sestdien, 30. augustā plkst. 11:00-15:00 notiks supervīzija iekļaujošās uzvedības veicināšanai "Vecāku un pedagogu sadarbības veidošanas soļi pirmsskolā un skolā". Pasākums notiks sadarbībā ar neformālās izglītības attīstības biedrību "Soli pa solim" un Rīgas domes Labklājības departamentu. Noteikti piesakieties, ja plānojiet būt: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai pie mums.

Pavisam īss ieskats septembrī:
Pirmdien, 8. septembrī plkst. 16:00 "Autisms - ar ko sākt?" praktisks seminārs vecākiem, kuri par autisma diagnozi uzzinājuši nesen.

Pirmdien, 15. septembrī plkst. 17:00 "Autismam draudzīga skola". Aicinām tos, kuriem bija iespēja piedalīties Lietuvas darbnīcā, un tos, kuri vēlas sīkāk uzzināt par šo tēmu.

Sestdien, 20. septembrī plkst. 11:00 aicinām lielus un mazus uz atstarotāju darbnīcu.

Pirmdien, 22. septembrī plkst. 17:00 aicinām uz Piktogrammu talku. Pasākums notiek sadarbībā ar Rīgas domes Labklājības departamentu.

Sestdien 27. septembrī plkst. 11:00 Supervīzija iekļaujošās uzvedības veicināšanai.

Mūsu draugu ziņas:
22. un 23. septembrī Kalpaka bulvārī 4, plkst. 9:00-16:00 notiks seminārs “PALĪDZĪBA BĒRNIEM (4-7/8 g.v.) AR UZVEDĪBAS TRAUCĒJUMIEM UN VIŅU VECĀKIEM”. Sīkāka informācija: pa e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai pielikumā.

Lūgums palīdzēt:
Latvijas Autisma apvienībai šis nav vienkāršs laiks, bet, neskatoties uz materiālo un finansiālo resursu trūkumu, mēs darām visu iespējamo, lai sniegtu atbalstu un konsultācijas ģimenēm gan Rīgā, gan ārpus tās. Mums nav neviena apmaksāta darbinieka, un viss, ko redziet ir brīvprātīgais darbs. Ja Jums ir idejas un resursi projektu rakstīšanā, finansējuma piesaistē, vai varat palīdzēt ar materiāliem un informāciju, novērtēsim jebkuru atbalstu. Tāpat iespēju robežās aicinām ziedot biedrībai un samaksāt biedru naudas.

Paldies par atbalstu!

Facebook

Twitter

YouTube