uzaicini

PIETEIKTIES JAUNUMIEM

NOTIKUMU KALENDĀRS

Nav notikumu

ZIEDOT TIEŠSAISTĒ

Summa Tooltip € 25.00
€ 50.00
€ 100.00
€ 250.00

This Browser is not good enough to show HTML5 canvas. Switch to a better browser (Chrome, Firefox, IE9, Safari etc) to view the contect of this module properly

TRANSLATE PAGE

Latvian English German Icelandic Norwegian Portuguese Russian Spanish

LAA šo sestdien, 30. augustā - Vecāku un pedagogu sadarbības veidošanas soļi

20140830sadveidosana.png

Paldies par fantastisko atbalstu un atsaucību piktogrammu darbnīcās! Strādāja lieli un mazi, un padarījām tiešām daudz. To, kā saņemt izveidotos materiālus, dosim ziņu pavisam drīz.

Tuvākie pasākumi:
Sestdien, 30. augustā plkst. 11:00-15:00 notiks darbnīca iekļaujošās uzvedības veicināšanai "Vecāku un pedagogu sadarbības veidošanas soļi pirmsskolā un skolā".
Pasākums notiks sadarbībā ar neformālās izglītības attīstības biedrību "Soli pa solim" un Rīgas domes Labklājības departamentu. Noteikti piesakieties, ja plānojiet būt: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai pie mums.

Pavisam īss ieskats septembrī:
Pirmdien, 8. septembrī plkst. 16:00 "Autisms - ar ko sākt?" praktisks Annas Gubermanes seminārs vecākiem, kuri par autisma diagnozi uzzinājuši nesen.
Īss ieskats semināra saturā:
- Diagnoze ir noteikta - ko darīt?
- Invaliditāte - par un pret;
- Vai informēt par diagnozi citus (draugus, radus, audzinātājus/skolotājus, citus vecākus spēļu laukumā utt.)?
- Kā un vai runāt par diagnozi ar bērnu/ parējiem bērniem ģimenē?
- Perspektīvas ģimenei, kurā aug bērns ar AST.

6. septembrī plkst. 11:00 notiks jau otrā piktogrammu talka. Tās ietvaros plānosim, drukāsim, laminēsim, griezīsim un sistematizēsim dažādus materiālus, kā arī darīsim daudzus citus aizraujošus darbus un darbiņus, ar kuru palīdzību Jūs - ģimenes, speciālie un vispārizglītojošie bērnudārzi, skolas un dienas centri varēsiet saņemt nepieciešamos vizuālā atbalsta materiālus.
Aicinām palīgā ikvienu - lielu un mazu - darba pietiks visiem.
Pasākums notiek sadarbībā ar Rīgas domes Labklājības departamentu.

Pirmdien, 15. septembrī plkst. 17:00 "Autismam draudzīga skola". Aicinām tos, kuriem bija iespēja piedalīties Lietuvas darbnīcā, kā arī tos, kuri vēlas sīkāk uzzināt par šo tēmu.
Dārgie vecāki, pedagogi, asistenti! Vai ir nepieciešams atsevišķs pasākums pirmsskolu un skolu aktualitāšu izrunāšanai? Dodiet ziņu, vai Jums būtu labāks laiks darba dienā vai brīvdienās.

Sestdien, 20. septembrī plkst. 11:00 aicinām lielus un mazus uz atstarotāju darbnīcu.

Pirmdien, 22. septembrī plkst. 17:00 aicinām uz Piktogrammu talku. Pasākums notiek sadarbībā ar Rīgas domes Labklājības departamentu.

Sestdien, 27. septembrī plkst. 11:00 Supervīzija iekļaujošās uzvedības veicināšanai. Pasākums notiks sadarbībā ar neformālās izglītības attīstības biedrību "Soli pa solim" un Rīgas domes Labklājības departamentu. Noteikti piesakieties, ja plānojiet būt: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai pie mums.

Mūsu draugu ziņas:
26. un 27. septembrī Izstāžu zālē „Arsenāls”, Torņa ielā 1 un NVO namā, Laimdotas iela 42, Rīgā notiks bezmaksas apmācības/diskusija „Ieskats mākslu metodēs un tehnikas speciālajā pedagoģijā”.

22. un 23. septembrī Kalpaka bulvārī 4 plkst. 9:00-16:00 notiks seminārs “PALĪDZĪBA BĒRNIEM (4-7/8 g.v.) AR UZVEDĪBAS TRAUCĒJUMIEM UN VIŅU VECĀKIEM”. Sīkāka informācija: pa e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai pielikumā.

2015.-2016. gadā Ikšķilē plānots atvērt jaunu bērnudārzu, kas nodrošinās pirmsskolas izglītības programmas īstenošanu bērniem jau no 1.5 gada vecuma, kā arī projektēt, izbūvēt, labiekārtot un nodrošināt ar personālu jaunā bērnudārza telpas speciālās pirmsskolas izglītības programmas izglītojamajiem ar garīgās attīstības traucējumiem (kods 0101 58 11) īstenošanai.

Lūgums palīdzēt:
Latvijas Autisma apvienībai šis nav vienkāršs laiks, bet, neskatoties uz materiālo un finansiālo resursu trūkumu, mēs darām visu iespējamo, lai sniegtu atbalstu un konsultācijas ģimenēm gan Rīgā, gan ārpus tās. Mums nav neviena apmaksāta darbinieka, un viss, ko redziet ir brīvprātīgais darbs. Ja Jums ir idejas un resursi projektu rakstīšanā, finansējuma piesaistē, vai varat palīdzēt ar materiāliem un informāciju, novērtēsim jebkuru atbalstu. Tāpat iespēju robežās aicinām ziedot biedrībai un samaksāt biedru naudas.

Paldies par atbalstu!

Facebook

Twitter

YouTube