uzaicini

PIETEIKTIES JAUNUMIEM

ZIEDOT TIEŠSAISTĒ

Summa Tooltip € 25.00
€ 50.00
€ 100.00
€ 250.00

This Browser is not good enough to show HTML5 canvas. Switch to a better browser (Chrome, Firefox, IE9, Safari etc) to view the contect of this module properly

TRANSLATE PAGE

Latvian English German Icelandic Norwegian Portuguese Russian Spanish

LAA: Pirmdien, 8.septembrī saruna "Autisms - ar ko sākt?"

Sveicieni jaunajā mācību un darbu sezonā. Kā videosveicienu sūtām atgādinājuma linku ar pirmo animācijas filmu latviešu valodā par autismu darba vietās!
Lai veidojas savstarpējā izpratne, izdošanās un jauni panākumi!
Lai jaunas idejas, spēks un izturība!

Par mūsu plāniem:
Ar rudeni vēlamies aktualizēt sociālo stāstu tēmu. Sociālie stāsti ir praktisks instruments, kā mūsu bērniem mācīt sociālās prasmes, pašaprūpi un sniegt daudzas citas nozīmīgas zināšanas dažādām vidēm - mājās, uz ielas, skolā utt.
Lai veidotu un apkopotu sociālo stāstu bāzi, esam plānojuši izsludināt konkursus vecākiem, brīvprātīgajiem, pedagogiem un, protams, pašiem bērniem un jauniešiem.
Tāpēc lūgums - ja Jums ir kādi resursi, idejas konkursu dāvanu fondam - ieejas biļetes uz muzejiem, koncertiem, spēles, grāmatas, dāvanu kartes, vai arī idejas, kur atrast sponsorus dāvanām utt., dodiet ziņu. Priecāsimies par ikvienu dāvināmu vienību - lielāku un mazāku.

Mūsu pasākumi:
6. septembrī plkst. 11:00 notiks jau otrā piktogrammu talka. Tās ietvaros plānosim, drukāsim, laminēsim, griezīsim un sistematizēsim dažādus materiālus, kā arī darīsim daudzus citus aizraujošus darbus un darbiņus, ar kuru palīdzību Jūs - ģimenes, speciālie un vispārizglītojošie bērnudārzi, skolas un dienas centri varēsiet saņemt nepieciešamos vizuālā atbalsta materiālus.
Aicinām palīgā ikvienu - lielu un mazu - darba pietiks visiem.
Pasākums notiek sadarbībā ar Rīgas domes Labklājības departamentu.

Pirmdien, 8. septembrī plkst. 16:00 "Autisms - ar ko sākt?" praktisks Annas Gubermanes seminārs vecākiem, kuri par autisma diagnozi uzzinājuši nesen.
Īss ieskats semināra saturā:
- Diagnoze ir noteikta - ko darīt?
- Invaliditāte - par un pret;
- Vai informēt par diagnozi citus (draugus, radus, audzinātājus/skolotājus, citus vecākus spēļu laukumā utt.)?
- Kā un vai runāt par diagnozi ar bērnu/ parējiem bērniem ģimenē?
- Perspektīvas ģimenei, kurā aug bērns ar AST.

Pirmdien, 15. septembrī plkst. 17:00 saruna "Autismam draudzīga skola". Aicinām tos, kuriem bija iespēja piedalīties Lietuvas darbnīcā, kā arī tos, kuri vēlas sīkāk uzzināt par šo tēmu. Pastāstīšu arī, cik tālu esam ar asistentu materiālu.

Sestdien, 20. septembrī plkst. 11:00 aicinām lielus un mazus uz atstarotāju darbnīcu.

Pirmdien, 22. septembrī plkst. 17:00 aicinām uz Piktogrammu talku, kurā lieli un mazi izgatavos dažādus vizuālā atbalsta materiālus bērniem ar autiskā spektra traucējumiem. Pasākums notiek sadarbībā ar Rīgas domes Labklājības departamentu.

Sestdien, 27. septembrī plkst. 11:00 notiks pēdējā šī gada supervīzija iekļaujošās uzvedības veicināšanai. Turpināsim iesākto tēmu "Sadarbības soļi starp vecākiem un pedagogiem". Pasākums notiks sadarbībā ar neformālās izglītības attīstības biedrību "Soli pa solim" un Rīgas domes Labklājības departamentu.
Noteikti piesakieties, ja plānojiet būt: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai pie mums.

Mūsu draugu ziņas:
10. septembris ir Pasaules pašnāvības profilakses diena, bet 10. oktobris – Pasaules Garīgās veselības diena. Šajās dienās esošie un topošie speciālisti visā Latvijā sniegs bezmaksas konsultācijas.
10.septembrī Maija Romaško, drāmas terapijas maģistratūras sudente vadīs individuālās un grupas nodarbības Latvijas Autisma apvienības telpās, Torņa iela 4, 1B-202 (Jēkaba Kazarmas)
Iepriekšēja pieteikšanās uz individuālo vai grupas sesiju pa tālr.: 26367788
Plašāk par drāmas terapiju: http://www.dramasterapija.lv

Latvijas leļļu teātris aicina 3. oktobri uz izrādi Vakara pasaciņa "Kā ruksītis ciemos gāja" Izrāde sāksies plkst. 18.30 un notiks latviešu valodā.
Vakars būs veltīts tikai mums- Latvijas Autisma apvienības bērniem ar vecākiem. Tāpēc vecāki var nesatraukties, ja bērni kādam traucēs vai nesēdēs mierīgi, vai, ja būs nepieciešamība iet ārā no zāles.
Šī būtu lieliska iespēja daudziem bērniem apgūt nepieciešamās iemaņas kultūras pasākumu apmeklēšanā. Ja jums nepieciešams vizuālais atbalsts teātrī vai arī sīkāka vizuāla informācija pirms pasākuma, dodiet ziņu!
Izrāde notiks, ja būs pietiekamais skaits apmeklētāju. Ir brīvas 40 vietas bērniem ar vecākiem. Kopējā cena 200 eiro, kas nozīmē aptuveni 5 eiro no apmeklētāja.
Ja ziniet kādu sponsoru, kas varētu atbalstīt šo pasākumu, priecāsimies par kontaktiem.
Ja bērniem un vecākiem patiks, tad šādu pasākumu šādā formātā teātris gatavs organizēt katru mēnesi dažāda vecuma bērniem gan latviešu, gan arī krievu valodā.
Pieteikšanās pie Jekaterīnas Tumašvičas 28246679 vai pa e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
http://www.lelluteatris.lv

Tiem, kuri sper pirmos soļus autisma jomā vai arī vēlas padziļināt savas zināšanas: kvalitatīvas apmācības internetā -
ŠEIT

Facebook

Twitter

YouTube