uzaicini

PIETEIKTIES JAUNUMIEM

NOTIKUMU KALENDĀRS

Nav notikumu

ZIEDOT TIEŠSAISTĒ

Summa Tooltip € 25.00
€ 50.00
€ 100.00
€ 250.00

This Browser is not good enough to show HTML5 canvas. Switch to a better browser (Chrome, Firefox, IE9, Safari etc) to view the contect of this module properly

TRANSLATE PAGE

Latvian English German Icelandic Norwegian Portuguese Russian Spanish

Pirmdien, 15. septembrī "Autismam draudzīga skola"

Pirmdien, 15. septembrī plkst. 17:00 saruna "Autismam draudzīga skola". Aicinām tos, kuriem bija iespēja piedalīties Lietuvas darbnīcā, kā arī tos, kuriem šī tēma ir aktuāla. Pastāstīsim arī, cik tālu esam ar asistentu materiālu, kā arī būs iespēja saņemt materiālus par bērniem ar autiskā spektra traucējumiem skolā.
Aicinām dalīties pieredzē un piedalīties vecākus, pedagogus, asistentus, kā arī uzdot savus jautājumus.

Sestdien, 20. septembrī plkst. 11:00 aicinām lielus un mazus uz atstarotāju darbnīcu.
Jums būs iespējas īstenot dažādas idejas, apgūt dažādas radošas metodes, kā padarīt savus bērnus (un sevi) redzamu tumšajos gadalaikos. Darbnīcu vadīs māksliniece Līga Dumpe. Tāpat tradicionāli būs neliela attīstošo rotaļlietu izstāde ar viņas izgatavotajiem darbiem sīko pirkstu motorikai, pašaprūpes iemaņu attīstīšanai un citām svarīgām prasmēm.
Noteikti, noteikti piesakieties, lai zinām, cik daudz meteriālu komplekti būs nepieciešami darbam.
Ieeja bez maksas vai pret mīkstajām rotaļlietām.

Pirmdien, 22. septembrī plkst. 17:00 notiks Piktogrammu talka, kurā lieli un mazi izgatavos dažādus vizuālā atbalsta materiālus bērniem ar autiskā spektra traucējumiem.
Pasākums notiek sadarbībā ar Rīgas domes Labklājības departamentu.

Sestdien, 27. septembrī plkst. 11:00 notiks pēdējā šī gada supervīzija iekļaujošās uzvedības veicināšanai. Turpināsim iesākto tēmu "Sadarbības soļi starp vecākiem un pedagogiem". Pasākums notiks sadarbībā ar neformālās izglītības attīstības biedrību "Soli pa solim" un Rīgas domes Labklājības departamentu.
Noteikti piesakieties, ja plānojiet būt: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai pie mums.

Vēl viena ziņa no mums:
Latvijas Autisma apvienība un Latvijas leļļu teātris aicina 3. oktobrī uz izrādi Vakara pasaciņa "Kā ruksītis ciemos gāja". Izrāde sāksies plkst. 18:30 un notiks latviešu valodā.
Vakars būs veltīts Latvijas Autisma apvienības bērniem un vecākiem. Tāpēc vecāki var nesatraukties, ja bērni kādam traucēs vai nesēdēs mierīgi, vai, ja būs nepieciešamība iet ārā no zāles.
Izrāde notiks, ja būs pietiekamais skaits apmeklētāju. Ir brīvas 40 vietas bērniem ar vecākiem. Kopējā cena 200 eiro, kas nozīmē aptuveni 5 eiro no apmeklētāja. Tā kā pašlaik izskatās, ka būs 20 cilvēki, aicinām pārskaitīt 7-10 eiro uz Autisma apvienības kontu. Ja paliks pāri finansējums, tas tiks paredzēts nākamajām izrādēm.
Ja zinat kādu sponsoru, kas varētu atbalstīt šādus un līdzīgus pasākumus, priecāsimies par kontaktiem.
Apmaksas veids:
Biedrība "Latvijas Autisma apvienība"
Reģ. Nr.: 40008107099
Banka: AS SWEDBANK
SWIFT: HABALV22
IBAN: LV03HABA0551036544131
Vienas biļetes cena 7 - 10 eiro no personas ar norādi "Leļļu teātris + apmeklētāju vārdi un uzvārdi"
Lūdzam apmkaksāt līdz 1. oktobrim!

Šī būtu lieliska iespēja daudziem bērniem apgūt nepieciešamās iemaņas publisko pasākumu apmeklēšanā. Latvijas Autisma apvienība palīdzēs ar nepieciešamo vizuālo informāciju un atbalstu, lai dotos uz izrādi. Sazinaties ar mums!
Pasākums notiks pirmo reizi, bet, ja būs pieprasījums no Jūsu puses, šādu pasākumu šādā formātā teātris gatavs organizēt katru mēnesi dažāda vecuma bērniem gan latviešu, gan arī krievu valodā.
Pieteikšanās pie Jekaterīnas Tumašvičas 28246679 vai pa e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
http://www.lelluteatris.lv

Starptautiskās ziņas:
Sāusies pieteikšanās Autisma profesionāļu konferencei, kas notiks 3.-4.martā 2015. gadā Harogeitā, Lielbritānijā :
We are delighted to invite you to attend the next Professionals Conference, centring on innovative approaches to support and intervention. This year, we also have a special focus on technology, examining issues such as cyber crime and autism, the use of technology (such as iPads) in the classroom, as well as the use of multimedia as a tool for communication and advocacy. 97% of delegates surveyed in 2014 said that they would recommend the conference to their colleagues.
Choose the seminar stream most relevant to you: Education, Adults, Clinical or Supporting Families. Register now - early booking rate ends 20 November.

Facebook

Twitter

YouTube