uzaicini

PIETEIKTIES JAUNUMIEM

NOTIKUMU KALENDĀRS

Nav notikumu

ZIEDOT TIEŠSAISTĒ

Summa Tooltip € 25.00
€ 50.00
€ 100.00
€ 250.00

This Browser is not good enough to show HTML5 canvas. Switch to a better browser (Chrome, Firefox, IE9, Safari etc) to view the contect of this module properly

TRANSLATE PAGE

Latvian English German Icelandic Norwegian Portuguese Russian Spanish

LAA: Sestdien, 19.septembrī: atstarotāju darbnīca; Sestdien un svētdien - cirks

Latvijas Autisma apvienības bērniem, viņu brāļiem un māsām un, protams, arī vecākiem ir iespēja apmeklēt cirka izrādi "Lauvu impērija" 20.09.2014. plkst. 13:00 un 16:00, kā arī 21.09.2014. plkst. 13:00. Ja Jums ir interese, lūdzu rakstiet, norādot, cik cilvēki būsiet, kā arī precīzu datumu un laiku. Aicinām pieteikties drīz, jo ielūgumu skaits ir ierobežots. Paldies mūsu draugiem no Samāriešu fonda!
Tāpat, gatavojoties šim pasākumam un leļļu teātrim - ja Jums jau ir sagatavoti sociālie stāsti par to, kā uzvesties teātrī, cirkā, kafejnīcās un citviet, un Jūs esiet gatavi ar tiem dalīties ar citām ģimenēm, dodiet ziņu! Vai, ja Jums ir laiks un iespējas tos palīdzēt sagatavot - rakstot, zīmējot vai ar padomiem, novērtēsim Jūsu palīdzību. Tas sniegs milzīgu praktisku atbalstu gan bērniem, gan vecākiem, gan arī teātru, cirku, muzeju darbiniekiem un citiem.

Tuvākie pasākumi:
Sestdien, 20. septembrī plkst. 11:00 aicinām lielus un mazus uz atstarotāju darbnīcu.
Jums būs iespējas īstenot dažādas idejas, apgūt dažādas radošas metodes, kā padarīt savus bērnus (un sevi) redzamus tumšajos gadalaikos.
Darbnīcu vadīs māksliniece Līga Dumpe. Tāpat tradicionāli būs neliela attīstošo rotaļlietu izstāde ar izgatavotajiem darbiem sīko pirkstu motorikai, pašaprūpes iemaņu attīstīšanai un citām svarīgām prasmēm.
Noteikti, noteikti piesakieties, lai zinām, cik daudz materiālu komplekti būs nepieciešami darbam.
Ieeja bez maksas vai pret mīkstajām rotaļlietām.

Pirmdien, 22. septembrī plkst. 17:00 notiks Piktogrammu talka, kurā lieli un mazi izgatavos dažādus vizuālā atbalsta materiālus bērniem ar autiskā spektra traucējumiem.
Aicinām pedagogus, vecākus, speciālistus - visus, kuriem līdz šim nav bijušas iespējas šos pasākumus apmeklēt. Piesakoties lūdzam precizēt, kādām jomām Jums materiāli nepieciešami.
Pasākums notiek sadarbībā ar Rīgas domes Labklājības departamentu.

Sestdien, 27. septembrī plkst. 11:00 notiks pēdējā šī gada supervīzija iekļaujošās uzvedības veicināšanai. Turpināsim iesākto tēmu "Sadarbības soļi starp vecākiem un pedagogiem". Pasākums notiks sadarbībā ar neformālās izglītības attīstības biedrību "Soli pa solim" un Rīgas domes Labklājības departamentu. Noteikti piesakieties, ja plānojiet būt: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai pie mums.
Vēl viena ziņa no mums:
Latvijas Autisma apvienība un Latvijas leļļu teātris aicina 3. oktobrī uz izrādi - Vakara pasaciņa "Kā ruksītis ciemos gāja". Izrāde sāksies plkst. 18:30 un notiks latviešu valodā.
Vakars būs veltīts Latvijas Autisma apvienības bērniem un vecākiem. Tāpēc vecāki var nesatraukties, ja bērni kādam traucēs vai nesēdēs mierīgi, vai, ja būs nepieciešamība iet ārā no zāles.
Izrāde notiks, ja būs pietiekams skaits apmeklētāju. Ir brīvas 40 vietas bērniem ar vecākiem. Kopējā cena 200 eiro, kas nozīmē aptuveni 5 eiro no apmeklētāja. Tā kā pašlaik izskatās, ka būs 20 cilvēki, aicinām pārskaitīt 7-10 eiro uz Autisma apvienības kontu. Ja paliks pāri finansējums, tas tiks paredzēts nākamajām izrādēm. Ja zināt kādu sponsoru, kas varētu atbalstīt šādus un līdzīgus pasākumus, priecāsimies par kontaktiem.

Apmaksas veids:
Biedrība "Latvijas Autisma apvienība"
Reģ. Nr.: 40008107099
Banka: AS SWEDBANK
SWIFT: HABALV22
IBAN: LV03HABA0551036544131

Vienas biļetes cena 7 - 10 eiro no personas ar norādi "Leļļu teātris + apmeklētāju vārdi un uzvārdi" Lūdzam apmaksāt līdz 1. oktobrim!

Šī būtu lieliska iespēja daudziem bērniem apgūt nepieciešamās iemaņas publisko pasākumu apmeklēšanā. Latvijas Autisma apvienība palīdzēs ar nepieciešamo vizuālo informāciju un atbalstu, lai dotos uz izrādi. Sazinieties ar mums!
Pasākums notiks pirmo reizi, bet, ja būs pieprasījums no Jūsu puses, šādus pasākumus teātris gatavs organizēt katru mēnesi dažāda vecuma bērniem gan latviešu, gan arī krievu valodā.
Pieteikšanās pie Jekaterīnas Tumašvičas 28246679 vai pa e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
http://www.lelluteatris.lv

Starptautiskās ziņas:
Sāusies pieteikšanās Autisma profesionāļu konferencei, kas notiks 3.-4.martā 2015. gadā Harogeitā, Lielbritānijā :
We are delighted to invite you to attend the next Professionals Conference, centring on innovative approaches to support and intervention. This year, we also have a special focus on technology, examining issues such as cyber crime and autism, the use of technology (such as iPads) in the classroom, as well as the use of multimedia as a tool for communication and advocacy. 97% of delegates surveyed in 2014 said that they would recommend the conference to their colleagues.
Choose the seminar stream most relevant to you: Education, Adults, Clinical or Supporting Families. Register now - early booking rate ends 20 November.

Facebook

Twitter

YouTube