uzaicini

PIETEIKTIES JAUNUMIEM

NOTIKUMU KALENDĀRS

Nav notikumu

ZIEDOT TIEŠSAISTĒ

Summa Tooltip € 25.00
€ 50.00
€ 100.00
€ 250.00

This Browser is not good enough to show HTML5 canvas. Switch to a better browser (Chrome, Firefox, IE9, Safari etc) to view the contect of this module properly

TRANSLATE PAGE

Latvian English German Icelandic Norwegian Portuguese Russian Spanish

Agresijas novēršanas un pašaizsardzības, kā arī incidentu analīzes treniņš profesionāļiem

Pēc jūsu pieprasījuma laika posmā no 17.februāra līdz 19.februārim Latvijā viesosies Somijas komanda, lai novadītu drošības treniņus. Abi semināri notiks Latvijas Autisma apvienības birojā Strēlnieku ielā 9-14.

17. un 18. februārī notiks – AVEKKI treniņš, 19.februārī – HAASTE treniņš


AVEKKI MODELIS ir izveidots profesionāļiem, kuri strādā ar personām ar nozīmīgiem garīgās attīstības un uzvedības traucējumiem. HAASTE modelis ir pieeja incidentu izmeklēšanai organizācijā, lai padziļināti izprastu uzvedības problēmu iemeslus, un veidotu plānus, kas nepieļautu to atkārtošanos.

AVEKKI MODELIS tiek plaši piemērots veselības aprūpes un izglītības jomās Somijā. Pēc apmācībām personāls ir spējīgs pamanīt un novērst sarežģītas situācijas un agresijas izpausmes, rīkoties bez veselības apdraudējuma saspringtās situācijās, tās vēl vairāk nesarežģījot, kā arī izveidot profesionālu vidi darbā ar sarežģītām un agresīvām situācijām kopumā.
Treneris būs Lasse Ahola. Lasse ir sociālās un veselības aprūpes darbinieks ar 7 gadu pieredzi darbā ar personām ar autiskā spektra traucējumiem, Pašlaik Lasse strādā Somijas autisma fondā kā koučs un AVEKKI treneris, lai palīdzētu personām ar nozīmīgām uzvedības un komunikācijas problēmām. Lasse ir arī atbildīgs par treniņiem un darbinieku sagatavošanu drošam darbam ar personām ar autiskā spektra traucējumiem organizācijā

Programma AVEKKI modelis:
1.diena Pirmdiena, 17.februāris 9:00-16:00
Iepazīšanās ar AVEKKI MODELI un drošas profesionālas metodes sadarbībai, drošībai un pašaizsardzībaiKā veidot un sistematizēt darba metodes agresijas izpausmju gadījumos?
Pašlaik izmantotās pieejas un metodes darbam agresijas izpausmēm, to pārtraukšanu, kā tās turpmāk varētu attīstīt?
Droša uzvedība, sadarbība un komunikācija agresīvās situācijās
Vienota darba prakse un pieejas organizācijā

2.diena - Otrdiena 18.februāris 9:00-16:00
Agresijas izpausmju pārtraukšanas un drošības metodes agresīvās situācijās, praksē novēroti riski un agresijas izpausmju pārtraukšanas situāciju izvērtēšana
Kā paredzēt, mazināt un novērst agresijas izpausmes?
Kādas ir drošības metodes sarežģītās agresīvās situācijās?
Kā tikt galā ar personīgo un kolēģu stresu agresīvās vai sarežģītās situācijās?
AVEKKI instrumentu reāla piemērošana

Trešdiena 19.februāris - 9:00-16:00
HAASTE modelis - incidentu izmeklēšanas pieeja. Kā saprast problēmizraisošu uzvedību dažādu vecumposmu klientiem organizācijās?

Šis kurss būs piemērots metodiķiem skolās, direktoru vietniekiem audzināšanas darbā, dienas centru komandām, medicīnas darbiniekiem, psihologiem un citiem speciālistiem, kuri skatās uz uzvedības problēmām kompleksi un meklē veidus, kā dokumentēt, analizēt, novērst un mazināt incidentu skaitu gan klientu starpā, gan starp klientiem un personālu.

1) Pamatnosacījumi uzvedības problēmām. Kā rodas un nostiprinās problēmizraisoša uzvedība.

2) Stress kā obligāts pavadošais fons izaicinošai uzvedībai. Stresa fons organizācijā, klienta stress.

3) HAASTE-modelis (praktiski vingrinājumi, lietojot piemērus no dalībnieku prakses – aicinām iesūtīt savus gadījumus jau piesakoties, lai varam sagatavot analīzi)

4) HAASTE-modelis, rīcības un prevencijas plānu veidošana.

Izmaksas:

  • AVEKKI modelis - 160 eiro
  • HAASTE modelis - 90 eiro

Pieteikšanās: https://forms.gle/kpittEBAG8xyPZCW8

sīkāka informācija: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Lūgums skolām - lūdzu, nesūtiet sporta skolotājus tikai tāpēc, ka viņi ir fiziski spēcīgāki. Abi modeļi ir domāti ikvienam profesionālim - pedagogam, medicības māsai u.c., kas ikdienā strādā ar jauniešiem un pieaugušajiem ar problemātisku uzvedību. Aicinām deleģēt darbinieku, kas jau ir iesaistīts uzvedības problēmu risināšanā pēc būtības, kurā ieklausās un kurš ir gatavs pēc tam dalīties zināšanās ar saviem kolēģiem, lai padarītu darba vidi drošāku gan darbiniekiem, gan klientiem.

Treniņi būs somu valodā ar tulkojumu latviešu valodā

Uz abiem treniņiem lūdzam ierasties ērtās drēbēs un apavos - būs arī praktiska darbošanās.
Lūdzu, sūtiet savus jautājumus, situācijas - mēs sadarbojamies cieši ar treneriem, lai apmācības būtu maksimāli praktiskas un reālistiskas.

Facebook

Twitter

YouTube