uzaicini

PIETEIKTIES JAUNUMIEM

NOTIKUMU KALENDĀRS

Nav notikumu

ZIEDOT TIEŠSAISTĒ

Summa Tooltip € 25.00
€ 50.00
€ 100.00
€ 250.00

This Browser is not good enough to show HTML5 canvas. Switch to a better browser (Chrome, Firefox, IE9, Safari etc) to view the contect of this module properly

TRANSLATE PAGE

Latvian English German Icelandic Norwegian Portuguese Russian Spanish

Pusaudžus un bērnus aicina uz radošajām darbnīcām

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija (VBTAI) arī šogad piedāvā radošās darbnīcas  bērniem un pusaudžiem, kas notiek VBTAI speciālistu vadībā inspekcijas telpās.
Izvērtējot inspekcijas Uzticības tālrunī saņemto informāciju, ir izvēlētas aktuālākās tēmas, ar kurām ir iespēja strādāt radošo darbnīcu dalībniekiem.

Radošā darbnīca „Es savā jaunajā pasaulē” domāta 5. – 6. klases skolēniem. Tajās tiks runāts par atbildības uzņemšanos par savu rīcību, apskatīta izpratnes veidošanās par pienākumiem skolā un mājās un attiecību veidošanas aspekti starp vienaudžiem un pieaugušajiem, kā arī veicinātas komunikāciju prasmes konfliktu risināšanā.

Šī radošā darbnīca izvēlēta minētajai vecuma grupai, jo tieši 5. klasē notiek būtiskas pārmaiņas, kas prasa apgūt jaunus attiecību modeļus.

Radošā darbnīca „Kļūstam pieauguši un mācāmies veidot attiecības” domāta 7. – 9. klašu skolēniem. Tajā pusaudžiem palīdzēs apzināties savus resursus un vērtību sistēmu, izveidot savu jūtu un emociju pasaules karti, pilnveidot komunikāciju prasmes konfliktu risināšanā, kā arī saskatīt pozitīvo apkārtējā pasaulē.

Šajā vecumposmā pusaudzis sāk uzskatīt sevi par piederīgu pieaugušo pasaulei un pieprasa pret sevi tādu pašu attieksmi. Pusaudzim jāpalīdz iekļūt citā savstarpējo attiecību līmenī un iezīmēt patiesas vērtības, kas veidotu stabilu pamatni personības attīstībai.

Viena radošā darbnīca ilgst 2 stundas. Darbs notiek grupās līdz 20 bērniem.

Lielajām klasēm ir iespēja strādāt divās grupās, piedāvājot papildus apmeklēt Uzticības tālruni 116111, pārrunāt dažādas problēmsituācijas, ar ko ikdienā saskaras pusaudži.

Avots: http://www.bti.gov.lv

Pieteikties radošajām darbnīcām, kā arī iegūt papildu informāciju var, zvanot pa tālruni 67359147 vai rakstot uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .

 

 

Facebook

Twitter

YouTube