uzaicini

PIETEIKTIES JAUNUMIEM

ZIEDOT TIEŠSAISTĒ

Summa Tooltip € 25.00
€ 50.00
€ 100.00
€ 250.00

This Browser is not good enough to show HTML5 canvas. Switch to a better browser (Chrome, Firefox, IE9, Safari etc) to view the contect of this module properly

TRANSLATE PAGE

Latvian English German Icelandic Norwegian Portuguese Russian Spanish

Autisma darbnīcas vecākiem un pedagogiem 2. februārī

Biedrība "Latvijas Autisma apvienība" aicina uz darbīcām šī gada 2. februārī Latvijas Nacionālajā Vēstures muzejā Pils laukumā 3. To mērķis - iepazīstināt vispārējo izglītības iestāžu un speciālo skolu pedagogus, vecākus un citus interesentus ar dažādiem vizuālās uzskates materiāliem darbā ar bērniem ar autiskā spektra traucējumiem.

Šis pasākums būs sākums regulārām bezmaksas darbnīcām, kurās pedagogi varēs saņemt atbildes uz jautājumiem par konkrētām tēmām.

Tāpat Jums būs iespējas saņemt informāciju, kā un vai jaunākās tehnoloģijas var palīdzēt sadarbībai ar bērniem ar autiskā spektra traucējumiem, kā arī muzejs saistoši pastāstīs par muzejpedagoģiskajām programmām, kas piemērotas arī īpašajiem bērniem.

Pasākuma plānotā programma:

11:00-12:30 Darbnīca pedagogiem – kā strādāt ar bērniem ar autiskā spektra traucējumiem?
Šīs darba grupas rezultāti būs ne tikai praktiski izmantojami ikdienas darbā, bet arī iedos tēmas ikmēneša semināriem nākotnē;

 

12:30-13:30 Autisma tehnoloģijas – ko, kad, cik, kāpēc? Iepazīstināšana ar jaunākajām tehnoloģijām un pieredzes apmaiņa to izmantošanā ikdienā un mācību procesā;

13:30-14:00 Latvijas Nacionālā vēstures muzeja uzruna – muzejpedagoģiskās programmas bērniem ar īpašajām vajadzībām;

14:00-15:00 Īpaša ekskursija pa muzeju pedagogiem;

14:00-15:30 Darbnīca vecākiem - mazas formulas, kas atvieglo skolas gaitas bērniem ar autiskā spektra traucējumiem;

Kā minēju jau decembra beigās, šī pasākuma ietvaros mums ir iespējas noorganizēt arī labdarības tirdziņu - vai ir kāds, kurš uzņemtos šī organizēšanu?

Ja Jums ir idejas programmas papildinājumiem, ja vēlaties apmeklēt 2.februāra darbnīcu, lūdzu, rakstiet Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. , norādot, kurus pasākumus apmeklēsiet.

Facebook

Twitter

YouTube