uzaicini

PIETEIKTIES JAUNUMIEM

ZIEDOT TIEŠSAISTĒ

Summa Tooltip € 25.00
€ 50.00
€ 100.00
€ 250.00

This Browser is not good enough to show HTML5 canvas. Switch to a better browser (Chrome, Firefox, IE9, Safari etc) to view the contect of this module properly

TRANSLATE PAGE

Latvian English German Icelandic Norwegian Portuguese Russian Spanish

Izstrādāti atbalsta materiāli bērniem ar autismu

Lai palīdzētu vecākiem, pedagogiem vai speciālistiem kopā ar bērnu plānot vasaras ceļojumu, apgūt gada ritējumu, ģērbšanās kārtību, kā arī citas bērnam svarīgas lietas, Latvijas Autisma apvienība ir izstrādājusi piktogrammu spēli. Tā kā bērniem ar autiskā spektra traucējumiem ir svarīgi plānot savu ikdienu, kā arī sekot līdzi lietu kartībai, piktogrammas ir viens no labākajiem veidiem, kā atvieglot bērna uztveri.
Piktogrammu spēle tika izstrādāta projekta „Biedrības „Latvijas Autisma apvienība” administratīvās kapacitātes stiprināšana” (līguma Nr. 1DP/1.5.2.2.2/11/APIA/SIF/196/68) ietvaros. Spēle paredzēta bērniem vecumā no 6 - 8 gadiem. Spēles komplekts ietver apaļas formas laukumu, 60 piktogrammas, kā arī 5 tukšās kartītes, kuras spēlētāji var aizpildīt pēc nepieciešamības. Piktogrammu, kā arī tukšo kartīšu skaits laika gaitā var tikt papildināts, un spēli iespējams spēlēt ar neierobežotu kartīšu skaitu.
Spēli visiem biedrības biedriem iespējams saņemt Rīgā, Torņa ielā 4 – 3B, 301, iepriekš piesakoties pa tālruni: 29454011.
Vēl bez šīs spēles Latvijas Autisma biedrība izstrādājusi arī magnētisko tāfeli laika plānošanai. Lai uzzinātu sīkāk par iespēju to iegādāties, rakstiet uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Facebook

Twitter

YouTube