uzaicini

PIETEIKTIES JAUNUMIEM

NOTIKUMU KALENDĀRS

Nav notikumu

ZIEDOT TIEŠSAISTĒ

Summa Tooltip € 25.00
€ 50.00
€ 100.00
€ 250.00

This Browser is not good enough to show HTML5 canvas. Switch to a better browser (Chrome, Firefox, IE9, Safari etc) to view the contect of this module properly

TRANSLATE PAGE

Latvian English German Icelandic Norwegian Portuguese Russian Spanish

Autisma diena Latvijā. Aicinām iesūtīt darbus izstādei

Biedrība "Latvijas Autisma asociācija" (LAA) gatavojas 2.aprīlim - Starptautiskajai autisma dienai. Šī gada devīze ir  "Autisms. Daudz biežāk sastopams, nekā šķiet".

Šajā dienā plānojam veidot un atbalstīt vairākus informatīvus pasākumus, kopīgos satikšanās punktus bērniem un pieaugušajiem ar AST, vecākiem, pedagogiem, speciālistiem, atbalstītājiem un citiem interesentiem. Ja Jums ir kādas idejas, dodiet ziņu!

Kā viens no satikšanās punktiem - ES Mājā Aspazijas bulvārī 28 otrajā stāvā veidosim bērnu un pieaugušo darbu izstādi "No citas puses".
Tāpēc aicinām Jūs atsūtīt interesantākos darbus no Jūsu bērnu, Jūsu audzināmo, Jūsu pašu kolekcijām, kas parāda to, kā bērni un pieaugušie ar autismu redz pasauli. Tie var būt zīmējumi, fotogrāfijas, instalācijas, video un citi materiāli. Tiem nav jābūt jaunākajiem vai mākslinieciski augstvērtīgākajiem. Jo tiem jau ir savs stāsts, kas parāda lietas, notikumus, procesus no cita skatu punkta.

 

Darbus aicinām nest uz Vecrīgu vai sūtīt pa pastu - Torņa iela 4, 3B-301, vai, ja tas nav iespējams, ieskanējiet vai arī nofotografējiet un atsūtiet elektroniski uz epastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .


Tāpat atgādinu, ka 14.-15. martā notiks Autisma biedrības pieredzes apmaiņas brauciens uz Tartu, kur apmeklēsim vairākas skolas un dienas centrus, iepazīsimies ar viņu sistēmu un pieredzi autisma jomā.
23.martā plkst. 11:00 Latvijas Nacionālajā Vēstures muzejā notiks pedagogu un vecāku darbnīcas. Tēma - Bērnu ar autiskā spektra traucējumiem uzvedība klasē.

Facebook

Twitter

YouTube