uzaicini

PIETEIKTIES JAUNUMIEM

ZIEDOT TIEŠSAISTĒ

Summa Tooltip € 25.00
€ 50.00
€ 100.00
€ 250.00

This Browser is not good enough to show HTML5 canvas. Switch to a better browser (Chrome, Firefox, IE9, Safari etc) to view the contect of this module properly

TRANSLATE PAGE

Latvian English German Icelandic Norwegian Portuguese Russian Spanish

Biedrības jaunumi - 25. marts

Sveicieni pavasarī!
Nosūtu jums Latvijas Autisma apvienības jaunumus un aktuālo notikumu pārskatu.

Biedrības atkārtotā Biedru sapulce
Tā kā biedrības 23. marta Biedru sapulcei nebija kvoruma, atkārtotā biedru sapulce ar tādu pašu darba kārtību notiks 8. aprīlī plkst. 18.00 mūsu jaunajās telpās: Vecrīgā, Torņa ielā 4 (Jēkaba kazarmās), 1B-202.

2.aprīļa konference "Autisms - ko darīt?"
Vēl Jums ir iespējas pieteikties konferencei "Autisms - ko darīt?" Tā notiks 2. aprīlī 11:00-17:00 Baltijas psiholoģijas un menedžmenta augstskolā Lomonosova ielā 1/4, Rīgā.
Piesakoties konferencei pa e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. , lūdzu, norādiet, kurās darbnīcās vēlēsieties piedalīties.
Vairāk informācijas - šeit.

Radošās darbnīcas
Sakarā ar to, ka daudzi vecāki ir atraksījuši, ka vēlētos piedalīties radošajās animācijas darbnīcās, bet uz tām netiek, jo apmeklēs arī konferenci, šobrīd ir plānots darbnīcu sadalīt divās daļās. Līdz aprīļa vidum Jums būs iespēja pieteikties uz darbnīcu darba dienas pēcpusdienā vai uz darbnīcu sestdienā. Sūtiet sev ērtākos laikus.
Darbnīcas programma:
- bērni un pieaugušie īsi tiks iepazīstināti ar animācijas filmiņu veidošanas paņēmieniem, strādājot ar plastilīnu;
- tiks parādīts īss piemērs;
- katrs pie galdiem no plastilīna gatavos savus tēlus animācijas filmiņai un domās sižetu;
- kad tēli būs gatavi, tie tiks izvietoti uz filmēšanas laukuma, un bērni tos vadīs;
- bērni varēs ekrānā noskatīties savu padarīto, doties gatavot nākamos tēlus, aksesuārus un pēc laika to atkārtot, ja būs vēlēšanās.
Noteikti variet  ņemt līdzi brāļus un māsas.

Skolotāju konference
12.aprīlī no plkst. 9:00 – 15:00 Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU), Kaļķu ielā 1, Rīgā notiks Latvijas skolotāju konference.
Lekciju tēmas:
- Vienādas iespējas mācīties visiem – iekļaujošā izglītība Latvijā un Eiropā;
- Uzvedības ieraksti un prognozējamie vērtējumi – svarīgs instruments skolotāju rokās;
- Mācīšanās metodes, izmantojot digitālos palīglīdzekļus;
- Uzstādījumu nianses pilnvērtīgai E-klases lietošanai;
- E-vide kā instruments komunikācijas veicināšanai ar vecākiem.
Tēmas ir nozīmīgas un aktuālas mūsu bērniem un audzināmajiem. No vienas organizācijas var pieteikt piecus pārstāvjus. Dodiet ziņu savlaicīgi, kuri ir gatavi apmeklēt konferenci. Pieteikšanās - līdz 28.martam.
Vairāk informācijas - šeit.

Birojs
rīt, 27. martā, pēcpusdienā, no plkst. 15:00 sākam kārtot darbus izstādei. Ja kādam vēl ir idejas, darbiņi, ko vēlaties parādīt, droši nesiet. ja kādam ir laiks palīdzēt, priecāsimies par darba rokām.
Paldies par krēsliem. Tas nozīmē, ka nākamie pasākumi notiks Torņa ielā 4, 1B-202. Sūtiet ierosinājumus pasākumiem, atbalsta grupām, bērnu darbnīcām - esam jūsu rīcībā.
Soli pa solim biroja iekārtošana iet uz priekšu. Šīs nedēļas laikā nostiprināsim pie sienām esošās mēbeles, kā arī nodrošināsim rozetes.
Ja jums ir kādas grāmatas, kas vairs nav aktuālas, bet varētu noderēt citiem, vai arī attīstošās, sensorās rotaļlietas visa vecuma bērniem un citas lietas, priecāsimies arī par tām.

Pedagogu darbnīcas
Paldies par piedalīšanos darbnīcās. Šo pasākumu apmeklēja 45 vecāki, pedagogi un speciālisti. Paldies par pozitīvo gaisotni, idejām, praktiskajiem padomiem. Gaidīsim nākamo tēmu ierosinājumus.
Nākamās darbnīcas šobrīd tiek plānotas sestdien, 20. aprīlī plkst. 11:00.

Finanses
Mēs ļoti novērtēsim katru ziedojumu gan no fiziskām, gan juridiskām personām, lai varam aicināt vieslektorus, nodrošinot ikvienam interesantam apmeklēt pasākumus bez maksas. Biedrībai ir sabiedriskā labuma statuss, kas nozīmē nodokļu atlaides ziedotājiem - juridiskām personām.

Facebook

Twitter

YouTube