uzaicini

PIETEIKTIES JAUNUMIEM

NOTIKUMU KALENDĀRS

Nav notikumu

ZIEDOT TIEŠSAISTĒ

Summa Tooltip € 25.00
€ 50.00
€ 100.00
€ 250.00

This Browser is not good enough to show HTML5 canvas. Switch to a better browser (Chrome, Firefox, IE9, Safari etc) to view the contect of this module properly

TRANSLATE PAGE

Latvian English German Icelandic Norwegian Portuguese Russian Spanish

Darbnīcas vecākiem un pedagogiem 27. aprīlī: Atbalsta personāls skolā bērniem ar AST

Šo sestdien, 27.aprīlī plkst 11:00 - 15:00 notiks darbnīcas "Atbalsta personāls skolā bērniem ar AST". Pasākums notiks Latvijas autisma apvienības telpās Rīgā, Jēkaba Kazarmās, Torņa ielā 4, 1B-202 kabinetā.
Darbnīcās ar vieslekciju uzstāsies arī Igaunijas Autisma apvienības vadītāja Marianne Kuzemtšenko, lai prezentētu savas valsts pieredzi, izaicinājumus un risinājumus šajā jomā. Pēc tam praktisku darbnīcu ietvaros risināsim jautājumus, kā vislabāk palīdzēt bērniem ar autiskā spektra traucējumiem skolā.
Aicināti ir vecāki, priekšmetu skolotāji, sociālie pedagogi, asitenti, psihologi, logopēdi un citi interesenti. Īpaši gaidīsim vecākus, kuru bērni tuvākajā laikā uzsāks skolas gaitas. Jums būs paredzēta īpaša sadaļa.
Tā kā parasti šis laiks aizrit ļoti intensīvi, droši ņemiet līdzi nelielu cienastiņu. Kā vienmēr - būs iespēja saņemt apliecinājumu par apmeklējumu. Pasākums ir bezmaksas.
Lūdzu apstiprināt savu dalību darbnīcās līdz piektdienai, 26. aprīlim.

Facebook

Twitter

YouTube