uzaicini

NOTIKUMU KALENDĀRS

Nav notikumu

ZIEDOT TIEŠSAISTĒ

Summa Tooltip € 25.00
€ 50.00
€ 100.00
€ 250.00

This Browser is not good enough to show HTML5 canvas. Switch to a better browser (Chrome, Firefox, IE9, Safari etc) to view the contect of this module properly

TRANSLATE PAGE

Latvian English German Icelandic Norwegian Portuguese Russian Spanish

Rīgā darbosies iekļaujošas izglītības atbalsta centrs bērnu vecākiem un mācību iestādēm

Piektdien, 2011. gada 9. decembrī, plkst. 10.00 Kaņiera ielā 15 Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta direktors Guntis Helmanis svinīgi atklās iekļaujošas izglītības atbalsta centru, kurš tapis Eiropas Sociālā fonda projekta „Izglītojamo ar funkcionāliem traucējumiem atbalsta sistēmas izveide” ietvaros. Projekta mērķis ir veidot atbalsta sistēmu bērnu ar funkcionāliem traucējumiem kvalitatīvas izglītības nodrošināšanai, tādējādi sekmējot viņu iekļaušanos sabiedrībā.

Rīgā darbosies viens no projekta ietvaros tapušajiem Latvijas teritorijā izveidotiem iekļaujošas izglītības atbalsta centriem, kas nodrošinās atbalsta sistēmas funkciju īstenošanu. Centrā būs iespēja gūt gan institucionālo, gan individuālo atbalstu bērniem ar speciālajām vajadzībām. Tajā būs iespēja saņemt bezmaksas speciālistu konsultācijas gan telefoniski, elektroniski, gan arī klātienē.

Centrā esošā pedagoģiski medicīniskā komisija veidos vienotu datu bāzi, tādējādi veicinot sadarbību ar ģimenes ārstiem un sociālās palīdzības dienestiem, kā arī ārstnieciskām iestādēm. Iecerēts, ka iekļaujošas izglītības atbalsta centrs sniegs atzinumus arī tiem bērniem, kuriem atbilstošas izglītības programmas šobrīd var ieteikt tikai Valsts pedagoģiski medicīniskā komisija. Tādā veidā bērniem tiks nodrošināts pakalpojums pēc iespējas tuvāk viņu dzīves vietai.

Facebook

Twitter

YouTube