Komiksu darbnīcas: idejas

Aicinājām ģimenes, kurās aug bērni ar autismu un invaliditāti uz radošajām darbnīcām, kurās iepazīsim mākslas pasauli – dažādus materiālus, tehnikas, pieejas, domāšanas veidus. Darbnīcas notika Rīgā, Latvjas Autisma apvienības telpās Strēlnieku ielā 9. Darbnīcu norise tika plānota līdz 5 h (pēc izvēles) laika posmā no 11:00-16:00.

Ikmēneša mākslas darbnīcas iesākām 2022.gada 20.novembrī ar komiksu darbnīcu, kurā bērni un jaunieši varēja:
  • apgūt komiksa radīšanas pamatus,
  • iepazīties ar citu mākslinieku radītajiem komiksiem,
  • ieraudzīt, cik dažādi iespējams uzzīmēt stāstus.
  • piedāvāsim dalībniekiem izveidot arī savu, iespējams, pirmo, iespējams, jau kārtējo komiksu.
Pirmajā posmā bija plānotas Komiksu un animācijas darbnīcas, bet laika gaitā plānojām iepazīstināt bērnus un jauniešus ar dažādiem mākslas veidiem un žanriem, apmeklējām muzejus un veidjām performances kopā. Protams, aicinājām arī vecākus iesaistīties ar savām idejām un redzējumu.


2. darbnīca notika 2022. gada 11. decembrī laika posmā no 11:00-16:00, Rīgā, Latvjas Autisma apvienības telpās Strēlnieku ielā 9.Darbnīcu vadīja:

Līga Bērziņa – Latvijas Autisma apvienības un Uzvediba.lv vadītāja.

Linda Gabarajeva – māksliniece un ABA speciāliste, kas ikdienā strādā ar bērniem ar īpašām vajadzībām. Lindai patīk stāstīt stāstus gan tekstā, gan ar attēliem. Ikdienā, esot it kā divās pasaulēs - mākslas vidē un darbā ar bērniem, Linda vēlētos šīs pasaules sapludināt, dodot iespēju satikties.

Edvards Gabarajevs – ikdienā ir angļu valodas pasniedzējs, taču viņa lielā aizraušanās ir skeitbords un video montāža. Edvardam ir liela pieredze video veidošanā un viņš palīdzēs tehniski realizēt dalībnieku idejas.
Pasākumu rīko Latvijas Autisma apvienība kā vienu no “Atbalstīt ceļā” psihosociālās rehabilitācijas pakalpojumiem bērniem ar autiskā spektra traucējumiem un viņu ģimenes locekļiem Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 9.2.2.2./16/I/001 „Sociālo pakalpojumu atbalsta sistēmas pilnveide” ietvaros.


Padarītais

1.-3. darbnīca - Kā mums klājas?

1. darbnīca – 20.novembris, 2022. gads

2.darbnīca - 11.decembris, 2022.gads

3.darbnīca - 15.janvāris, 2023.gads

4. darbnīca - Kā mums klājas?

6.darbnīca - 19.marts, 2023.gads

7.darbnīca - 2.aprīlis, 2023.gads

2.darbnīca KULDĪGA - 29.aprīlis, 2023.gads

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.